Üldinfo

Koolitus toimus:
15.09.2022
Kestvus:
6 AT
Hind: Liitu sooduspakkumistega
229 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 189€ + km

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata 14 päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Salvestus: Delegeerimine ning vastutuse jagamine läbi enesejuhtimise

Delegeerimine ei tähenda tüütute kohustuste andmist alluvale, vaid see on teadlik valik, mis annab võimaluse saavutada tulemusi teiste inimeste abiga ja seista seeläbi kõrgemal aja ja muude vajalike vahendite puudumisest.

Vastutuse delegeerimine mõjutab peamiselt kolme nähtust:  inimese töö tulemuslikkust, rahulolu tööga  ning organisatsiooni kasvu ja arengut. Seega on delegeerimine mõjus vahend, mis ühelt poolt annab juhile aega olulisemateks ülesanneteks, kuid mis teisalt tagab töötajate kõrge motiveerituse ja arengu.

Juhid, kes ei teadvusta endale delegeerimise tähtsust või ei oska seda teha, põlevad kokkuvõttes läbi, sest mikrojuhtimine pole kunagi olnud edu saavutamise eelduseks.

Koolituse eesmärk on anda juhtidele praktilisi teadmisi, kuidas läbi enesejuhtimise tagada efektiivne delegeerimine.

Koolituse läbinu teab, millised on peamised delegeerimist takistavad asjaolud, mõistab, kuidas toetada ja juhendada töötajat, kes ei ole valmis vastutust vastu võtma ning oskab delegeerida ilma ülesande mikrojuhtimise või ülevõtmiseta.

Koolituse viib läbi juhtimiskoolitaja, mentor ja konsultant Ivar Raav.

Programm

Delegeerimine ning vastutuse jagamine läbi enesejuhtimise

 • Ivar Raav

  Ivar Raav

  juhtimiskoolitaja, mentor, konsultant

 • Suhtlusbarjäärid delegeerimisel
 • Vastutuse võtmine vs vastutuse andmine
 • Juhi enesejuhtimine vastutuse andmisel
 • Kuidas läbi meeskonnasisese usalduse tõsta delegeerimise tulemuslikkust?
 • Kuidas toetada töötajat, kelle puudub enesekindlus või soov delegeerimist vastu võtta?
 • Juhikesksest mikrojuhist võimestavaks juhiks läbi 7 astme

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Salvestus
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Koolitus on suunatud kõikidele juhtidele, kes soovivad saavutada meeskonnaga oluliselt enamat ning viia enda juhtimisoskused uuele tasemele.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 6 AT. Tunnistuse saavad kõik koolitusel osalejad. Programm toimub veebikeskkonnas. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Eveli Reitelmann
* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud.