Üldinfo

Koolitus toimus:
11.12.2020
Kestvus:
2 AT
Hind: Liitu sooduspakkumistega
129 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 99€ + km

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata 14 päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Arhiivieeskirja uus redaktsioon ning Rahvusarhiivi ASTRA keskkonna uuendused

Käesoleval aastal, 22. juunil jõustus uus redaktsioon arhiivieeskirjast, mis muudab mõningaid asutuse ja avaliku arhiivi vahel toimuvaid protsesse ning vaadet arhiivivormingute kasutamiseks, st püüab ajaga paremini sammu pidada. Muudatused algatas Haridus- ja Teadusministeeriumi kaudu Rahvusarhiiv, tuginedes viimastel aastatel kogunenud infovahetusele asutustega. Paralleelselt on arendatud Rahvusarhiivi töökeskkondi, sh asutuse ja arhiivi koostöökeskkonda ASTRA, millest Rahvusarhiiv plaanib arendada ühtse keskkonna asutusele mistahes arhiivitoimingute läbiviimiseks.

Koolituse eesmärk on selgitada arhiivieeskirja uue redaktsiooni peamisi muudatusi, millega peab kursis olema.

Koolituse läbinu teab Rahvusarhiivi ASTRA keskkonna uuendusi ning selle arenduste ja arhiivieeskirja uue redaktsiooni kokkupuutepunkte.

Programm

Arhiivieeskirja uue redaktsiooni muudatused ning Rahvusarhiivi ASTRA keskkonna uuendused

  • Tutvume arhiivieeskirja uue redaktsiooni peamiste muudatustega
  • Räägime muudatuste põhjustest ja mida see praktiliselt kaasa on toomas
  • Viime kurssi uute arhiivivormingutega ning peatume olulisematel muudatustel arhiivieeskirja lisas
  • Peatume Rahvusarhiivi ASTRA keskkonna uudistel, selle arenduste ja arhiivieeskirja uue redaktsiooni kokkupuutepunktidel

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Salvestus
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Dokumendihaldurid, arhivaarid, infohaldurid, sekretärid, assistendid, juhid ning kõik teised teemast huvitatud.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Veronika Nuutmann, sündmuste peaprodutsent