Üldinfo

Koolitus toimus:
13.09.2022
Kestvus:
5 AT
Hind: Liitu sooduspakkumistega
199 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 149€ + km

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata 14 päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Salvestus: Taani käibe- ja tulumaksu arvestuse ning palgaarvestuse praktiline õppepäev

Ülepiiriline äritegevus nõuab ettevõtjatelt nii rahvusvahelise ärimaailma tundmist kui ka rahvusvahelise maksustamise teadmiste omamist. Sageli jäävad maksualased registreeringud ja aruandlus tagaplaanile ning see võib hiljem oluliselt mõjutada alguses suurepärasena tundunud ärivõimalust välismaal. Koolitusel räägime, mida peab Eesti ettevõte teadma Taanis tegutsedes käibe-, tulumaksu ja palgaarvestuse kohta. Kasutame praktilisi näiteid, kohtulahendeid ning täidame erinevaid deklaratsioone.

Koolituse eesmärk on anda praktilised teadmised sellest, kuidas käib Taani palga, käibe- ja tulumaksu arvestus ning mida pidada silmas, kui soovite laiendada oma äritegevust Taani.

Koolituse läbinu:

 • teab, kas, kuidas ja millal tuleb registreerida Eesti ettevõtet ja lähetuses olevaid töötajaid Taanis
 • tunneb Taani maksuregistreeringute taotlemise ja tühistamise protsessi
 • teab, kuidas käib käibe-, tulumaksu ja palgaarvestus
 • teab, kuidas ja millisel kujul tuleb esitada erinevaid deklaratsioone Taani maksuametisse ning millised on tähtajad

Väärtuslikke teadmisi jagab Taani maksuspetsialist Inge Mägi.

Programm

Taani käibe- ja tulumaksu arvestuse ning palgaarvestuse praktiline õppepäev

 • Inge Mägi

  Inge Mägi

  Taani maksuspetsialist; I. Mägi ApS looja ja tegevjuht

 • Praktilised näited teemakohaste kohtulahendite põhjal
 • Mida ja kuidas tuleb registreerida, kui tegemist on renditööjõu- või iseseisva lepinguga
 • Mida ja kuidas tuleb registreerida, kui tegemist on püsivtegevuskoha, filiaali või osaühingu maksualase aruandlusega Taanis
 • Käibemaksuga seotud kohustused – millal tuleb registreerida ja kuidas tehakse aruandlust?
 • Taani palgaarvestus
 • Kohustuste kokkuvõte ja tähtajad

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Salvestus
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Koolitust on oodatud kuulama kõik Eesti ettevõtete juhid, projekti- ja finantsjuhid ning raamatupidajad, kes juba tegutsevad või soovivad alustada oma tegevusega Taanis. Koolitus on sobilik ka Taani lähetatud või seal töötavatele töötajatele.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 5 AT. Tunnistuse saavad kõik koolitusel osalejad. Programm toimub veebikeskkonnas. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Kätlin Susi
* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.