Üldinfo

Koolitus toimus:
10.06.2020
Kestvus:
2,6 AT
Hind: Liitu sooduspakkumistega
79 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 49€ + km

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata 14 päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Kuidas teha koostööd ebasümpaatse kolleegiga?

Põhjus, miks rõõmuga tööle ei minda peitub enamasti inimestes, mitte tööülesannetes. On inimesi, kellega on lihtne suhelda ja inimesi, kellega suheldes on alati pinge õhus ning konfliktid lihtsad tekkima.

Koolituse eesmärk on jagada toimivaid juhiseid sellest, kuidas olla empaatiline juht ja toetav kolleeg kellelegi, kes ei ole n.ö meie inimene.

Koolituse läbinu teab, kuidas säilitada positiivsust ja kuidas suhelda stressivabalt ka negatiivsust ja tüli külvavate kolleegidega.

Praktilisi nõuandeid jagab Liina Randmann PhD  – Tallinna Tehnikaülikooli tööpsühholoog ning personalijuhtimise programmijuht.

Programm

Kuidas teha koostööd ebasümpaatse kolleegiga?

Enamasti ei saa me valida, kellega koostööd peame tegema. Oleme osutunud tööle valituks oma kompetentside ja mitte iseloomu alusel. See, kuidas me ebameeldivalt käituvate töökaaslaste käitumisele reageerime peaks olema meie teadlik valik. Kerge on minna kaasa nende negatiivsete emotsioonidega, kuid see teeb meie jaoks olukorra ainult halvemaks. Nii nende, kui meie enda sobimatu käitumine võib põhjustada mõttetut stressi, mis mõjutab meie suhteid nii tööl kui väljaspool seda. Oluline on osata kontrollida enda käitumist ja valida käitumisviisid, mis võimaldavad oma tööd liigse stressita teha.

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Salvestus
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Juhid, keskastmejuhid, projektijuhid, tegevjuhid, personalijuhid, spetsialistid, meditsiinitöötajad, assistendid, raamatupidajad ja kõik teised teemast huvitatud isikud.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2,6 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Mari Teppo, sündmuste produtsent