Üldinfo

Koolitus toimus:
15.10.2021
Kestvus:
5 AT
Hind: Liitu sooduspakkumistega
199 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 129€ + km

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata 14 päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Salvestus: Põhjalikult Norra maksusüsteemist Eesti ettevõtetele

Norra on Eesti ettevõtjate jaoks atraktiivne sihtturg kuhu laieneda ning ärisuhteid luua. Samas on Norra maksusüsteem keerukas ning selle mittetundmine võib kaasa tuua nii ajalisi kui rahalisi ebameeldivusi.

Praktilisel koolitusel annab sihtturul tegutsev ekspert ülevaate raamatupidamise korraldamisest Norras. Sealset maksuseadusandlust käsitletakse raamatupidajatele suunatud olulisemate maksuliikide perspektiivist, nagu näiteks tulu- ja käibemakserisoodustuste maksustaminemaksuvabad kuluhüvitised, töötajate maksustamine. Peatume ka erinevatel kohustustel ja õigustel, mis seoses äritegevusega Norras tekkida võivad.

Lisaks antakse ülevaade põhilistest ettevõtlusvormidest ning nendega kaasnevatest võimalustest ja kohustustest. Samuti juhatuse liikmete vastutusest Norras.

Koolituse eesmärk on anda põhjalik ülevaade Eesti ettevõtetele olulisematest maksuliikidest Norra seadusandluses, tutvustada valdkonnas planeeritavaid seadusemuudatusi ning äriühingute erinevaid registreerimisvõimalusi ja -kohustusi.

Väärtuslikke teadmisi jagab Norras akrediteeritud raamatupidaja ning AS Agente ja AS Aita partner Kristel Finstad.

Programm

Põhjalikult Norra maksusüsteemist Eesti ettevõtetele

  • Tavalisemad organisatsiooni vormid, erinevused ja sarnasused kohustustes
  • Juhatuse/juhtkonna kohustused Norras
  • Püsiv tegevuskoht tulu- ja käibemaksustamises
  • Püsiva tegevuskoha tekkega seotud sagedasemad probleemkohad
  • Töötajate maksustamine
  • Maksuvabad kuluhüvitised ja erisoodustused
  • Planeeritavad seadusemuudatused ja juba sisse viidud hiljutised olulisemad muutused

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Salvestus
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtete juhid, ettevõtjad ning kõik teised teemast huvitatud.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 5 AT. Interaktiivne loeng. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Kätlin Susi
* Salvestuse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.