Koolituste ja konverentside projektijuht mari@eestikonverentsikeskus.ee

Eesti Ettevõtte

Google poolt läbiviidud uuringust selgus, et töötajad ootavad tööandjalt enim just inimlikku tähelepanu ja head sõna. Seda lihtsat, kuid kõige mõjusamat väärtust saate pakkuda just päikselisel Eesti Ettevõtete ühisel Suvepäeval.

Ühe enam populaarsust koguv Eesti Ettevõtete ühine Suvepäev toimub käesoleval aastal 11. augustil hubases Kuke Talus.

See on võimalus veeta üks põnev päev oma kollektiivi ning teiste Eesti edumeelsete ettevõtetega. See on päev, kus saad kolleegidega ammutada inspiratsiooni ja suurendada ühtsustunnet. Ja kes teab, võibolla leiate teiste suvepäevaliste hulgast ka tulevase koostööpartneri. Vaba õhkkond ja mõnus meeleolu loovad uute kontaktide loomiseks suurepärase pinnase.

Ettevõtete ühine suvepäev on korraldatud just Teile, et saaksite tulla ja lihtsalt nautida, lasta haarata ennast põnevatest hobitubadest, panna ennast proovile erinevate aktiivsete tegevustega, õppida ning kogeda paljut, mis seni on ehk proovimata jäänud. Ei mingit korraldamise peavalu ega ajakulu.

Suvepäeva korraldajad on loonud põnevust täis päeva ja toovad teieni esmaklassilise meelelahutusprogrammi. Teiste hulgas astub üles vastupandamatu Karl-Erik Taukar & Band. Vastupandamatud saavad olema ka külalistele pakutavad maitseelamused – selle eest hoolitseb ka presidendi vastuvõtul külalisi kostitanud Põhjala Catering.

Registreeri oma ettevõte suvepäevale juba täna ning korraldajad garanteerivad teile unustamatud mälestused!

Lisainfo: http://www.ettevotetesuvepaevad.ee/

Registreerimine:
e-post: mari@eestikonverentsikeskus.ee<br /> Mob: + 372 5855 7878

 

Loe teisi postitusi