KOOLITUS: Ärieetika – efektiivse töökorralduse ja heade töösuhete aluseks
Üldinfo
Saada sõbrale Toimumise kuupäev: 28.08.2012 - 28.08.2012 Registreerimise lõpp: 15.08.2012 Kestvus: Asukoht: Clarion Hotel Euroopa (Paadi 5, Tallinn) Hind: 158 € + kmKoolituse eesmärk on teadvustada keskastmejuhtidele ärieetika põhiprintsiipe, mis keskenduvad inimlikkusele, heale tahtele ning aususele hõlmates sealjuures konfliktide õiglast juhtimist, töötajate väärtustamist, tunnustamist ning meeskonnatööd. Koolituse tulemusena suudavad keskastmejuhid ärieetikale tuginedes igapäevatöös seista töötajate huvide eest ning olla ka usaldusväärne partner juhile. Lisaks on võimelised lahendama konflikte ning tagama head suhted kollektiivis.
Programm
Registreerimine ja hommikukohv koos suupistega
09:30 - 10:00
Mida peab teadma ärieetikast seoses töösuhetega?
10:00 - 12:00
-
EBS, käitusmisteaduste dotsent
Mari Kooskora
EBS, käitusmisteaduste dotsent
Eesmärgiks on tutvustada erinevaid eetikaprintsiipe ja -lähenemisi äritegevuses ning anda neile tähendus töösuhete kontekstis. Arutleda eetika tähtsuse üle töösuhetes ja rõhutada erinevate osapoolte huvide arvestamise vajadust. Arutelu käigus tuuakse konkreetseid näiteid organisatsioonide tegevuse ja töösuhete kohta ning lahendatakse minijuhtumeid.
Mari Kooskora on Estonian Business School´i (EBS) Käitusmisteaduste õppetooli dotsent ja samal ajal ka EBS´i Eetikakeskuse juhataja. Tema peamisteks uurismisvaldkondadeks on ärieetika ja ettevõtete vastutustundlik juhtimine. Mari Kooskora on EBEN (European Business Ethics Network) liige.
Lõuna
12:00 - 13:00
Juhi, keskastmejuhi ja töötaja erimeelsuste lahendamine ja töö efektiivuse tõstmine ärieetika kontekstis
13:00 - 15:00
-
Anu Virovere PhD, psühholoog ja suhtlemistreener
Anu Virovere
Anu Virovere&Partnerid, psühholoog-treener
- Ärieetika ja sotsiaalne vastutus - mis need on?
- Eetilised konfiktid kui eetikaprintsiipide rikkumine tööelus
- Head suhted kui eetilised suhted
- Heade/eetiliste suhete seos töö tulemuslikkusega
- Eetika ja võimusuhted organisatsioonis
Anu Virovere on psühholoog ja suhtlemistreener, lõpetanud Tartu Ülikooli teoreetilise füüsika ja sotsiaalpsühholoogia erialal ning õppinud Tallinna Tehnikaülikoolis doktoriõppes majandust. Ta on töötanud Estonian Business Schoolis ja Tallinna Tehnikaülikoolis organisatsioonikäitumise, ärieetika ja suhtlemispsühholoogia õppejõuna. Selle kõrval on ta viimase kümne aasta vältel tegelenud ärikoolitusega, viies muu hulgas läbi EBSi Juhtimiskoolituse Keskuse korraldatud juhtimis-, teenindus- ja müügikoolitusi. Anu Virovere on põhjalikult uurinud konflikte Eesti organisatsioonides ja ühiskonnas ning avaldanud mitmeid artikleid ning olnud kaasautoriks juhtimiskäsiraamatutes
Koolituse lõpetamine
15:00 - 15:05
Õppekorralduse alused
Sündmuse tüüp:
Saalikoolitus
Lektorite arv:
Sihtrühm:
Õppemeetodid:
Loobumistingimused:
Projektijuht:
Toitlustus:
Ei