Delikaatsed teemad töökohal

Üldinfo

Toimumise kuupäev: - Registreerimise lõpp: Kestvus: Asukoht: Hind: € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Delikaatsed teemad töökohal

Kas oled täheldanud, et kolleeg või alluv käitub ebasündsalt, märganud tööalast ahistamist või hoopis tundnud, et kolleeg lõhnab ebameeldivalt? Need on vaid mõned näited delikaatsetest teemadest ja olukordadest töökeskkonnas, millega võib igaüks meist ootamatult silmitsi seista.

Delikaatsete teemadega tegelemine nõuab teadlikkust ja taktitundelisust vältimaks täiendavate probleemide hargnemist. Milliseid olukordi defineeritakse delikaatsena ja konfidentsiaalsena, kuidas toimida ning millised on peamised tehnikad delikaatsete olukordade lahendamiseks?

Elisa Eesti AS personalijuht, 2019. aasta mõjukaim personalijuht Kaija Teemägi jagab sisulisi näiteid, praktilisi kogemusi ning vastab küsimustele.

Tulenevalt EV valitsuse poolt kehtestatud eriolukorrale toimuvad Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse poolt korraldatavad koolitused kuni 11. juunini 2020. a online-koolitustena.

Kuidas online-koolitus toimub?

  • Mõni päev enne koolituse toimumist saadame registreerunutele lingi, mille kaudu saab toimumispäeval siseneda online-koolituse keskkonda. Vajalik arvuti ja hea interneti olemasolu.
  • Koolituse ajal saab lisaks kuulamisele esitada koolitajale chat aknasse küsimusi. Koolitaja vastab suuliselt.
  • Lisaks saadame peale online-koolitust järele vaatamise lingi, mis on aktiivne viis päeva.

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Lektorite arv:

Sihtrühm:

Õppemeetodid:

Loobumistingimused:

Projektijuht:

Toitlustus:

Ei