Eesti Ettevõtete Jõulupidu 2015

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 18.12.2015 - 18.12.2015 Registreerimise lõpp: 06.10.2015 Kestvus: Asukoht: Viktoria Peokeskus (Keevise 6, Tallinn) Hind: 98 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Jõulupeo ametlik koduleht: www.ettevõtetejõulupidu.ee
Tulge koos kolleegide ja koostööpartneritega Eesti Ettevõtete ühisele Jõulupeole! Premeeri iseennast, kolleege või koostööpartnereid meeleoluka jõulupeoga, see on parim võimalus edukat aastat tähistada.
Suurejoonelisele jõulupeole annavad sära tuntud Eesti artistid Eda-Ines Etti, Karl-Erik Taukar, Liisi Koikson band, Karl Madis, Piret Krumm, Katariina Tamm ning Mart Müürisepp. Peole annavad hoogu graatsilised baleriinid ja särtsakad salsatantsijad, hilistel öötundidel saab lõbutseda videodisko saatel. Jõulurahu toob Teie kõikide südamesse päris Jõuluvana.
Lisaks saab nautida pidulikku õhtusööki koos punase ja valge veiniga.
Eesti Ettevõtete ühine Jõulupidu pakub rohkelt üllatusi ning meeldejäävaid hetki! Suursündmus toimub romantilises ning jõuluhõngulises Viktoria Peokeskuses.
Osalemistasu 98€+km/in, minimaalne tellimus on 8 kohta. Hind sisaldab täielikku meelelahutusprogrammi ja toitlustust. Vaata lisainfot www.ettevõtetejõulupidu.ee
Täpsustavad küsimused ja laudade broneerimine: eneken@eestikonverentsikeskus.ee Tel +372 5855 7878

Programm


Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Konverents

Lektorite arv:

Sihtrühm:

Õppemeetodid:

Loobumistingimused:

Projektijuht:

Toitlustus:

Ei