Empaatia, kui hea suhtlemisoskuse võti!

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 14.10.2021 - 14.10.2021 Registreerimise lõpp: 03.11.2020 Kestvus: 5 AT Asukoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn) Hind: 219 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Empaatia, kui hea suhtlemisoskuse võti!

Kuidas empaatia abil kolleege ja kliente paremini tajuda ja parem kontakt saavutada? Kuidas empaatia abil ennetada ja lahendada konflikte?

Käesoleval koolitusel kontsentreerume sellele, mis täpselt on empaatiline suhtlemine ja mõtlemine. Koolitusel osalenu õpib märkama, kuidas empaatia kasutamine tööl ja eraelus aitab parandada suhteid ning teineteise mõistmist, mis omakorda tõstab eluga rahulolu meil endal ja meie ümber. Lisaks oskab koolituse läbinu kasutada empaatilise mõtlemise peamiseid aluseid ja empaatilise kontakti loomise tehnikaid oma igapäevases elus. Lõpptulemusena hakkavad lähikondsed hindama sinuga suhtlemist ja sinu seltskonda. Sa oled saamas selleks inimeseks, kellega on hea rääkida.

Koolituse viib läbi Sisekaitseakadeemia kommunikatsiooni ja kriisipsühholoogia lektor, EL-i CSDP ja Twinning missioonide ekspert ja juhtimistreener Erik Rüütelkes on varasemalt viinud läbi erinevaid suhtlemisalaseid koolitusi muuhulgas vanglateenistujatele, politseiametnikele, kaitseliitlastele, lennujuhtidele, kohalike omavalitsuste ametnikele ja eraettevõtete juhtidele.

Koolitus toimub saalis, kuid soovi korral on võimalik osaleda ka veebis otseülekande vahendusel ning küsida reaalajas esinejatelt küsimusi. Hind on mõlemal juhul sama.

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistetega


09:30 - 10:00

Empaatiline suhtlemine ning selle arendamine


10:00 - 12:00

  • Erik Rüütel

    Erik Rüütel

    Tervisekliinik OÜ, psühholoog; Sisekaitseakadeemia, lektor

  • Kuidas empaatia kasutamine võib mind teha tugevamaks, tasakaalukamaks ja enesekindlamaks erinevates suhetes?
  • Mis on aktiivse ja empaatilise kuulamise erinevused?

Lõunapaus


12:00 - 13:00

Koolitus jätkub


13:00 - 15:00

Erik Rüütel, Tervisekliinik OÜ, psühholoog; Sisekaitseakadeemia, rahvusvaheliste suhete ja arendusosakonna juhataja

  • Mis on empaatilise mõtlemise alused?
  • Kuidas harjutada empaatilist mõtlemist ja suhtlemist?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtte ja asutuse juhid, keskastmejuhid, personalitöötajad, meditsiinitöötajad, spetsialistid ning kõik, kes soovivad arendada enda empaatilisi suhtlemisoskuseid ning teadmisi.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 5 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Kui valitsus keelab covidi leviku tõttu kogunemised, viiakse koolitus veebi ning osalemistasu jääb samaks.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Jah

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.