Kuidas saada iseendaga paremaks sõbraks?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 09.12.2020 - 09.12.2020 Registreerimise lõpp: 10.11.2020 Kestvus: 2,7 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 149 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Enesearengu online-koolitus: Kuidas saada iseendaga paremaks sõbraks?

Pole vahet, kus Sa oma elus praegusel hetkel asud – kas mäetipus, kuristiku põhjas või kusagil vahepeal – meil kõigil on alati võimalus parandada oma suhet iseendaga. Mis iganes eesmärgil – kas selleks, et endaga paremini läbi saada või selleks, et liikuda oma elus uuele tasandile või saavutada oma suured unistused ja eesmärgid. Selgemast selgem on see, et parem suhe iseendaga aitab sellele kõigele jõudsalt kaasa.

Kui inimesel ei ole konkreetseid tehnikaid ja tööriistu, kuidas oma sisemaailmaga koostööd teha, seda regulaarselt hallata, puhastada või kultiveerida, siis ongi elu üks suur segadus. Seal, kus on segadus pole harmooniat, tasakaalu ega hingerahu. Paremaks sõbraks on võimalik saada iseendaga ainult siis, kui me õpime oma sisemaailma tundma, sellega suhtlema ning suhestuma ning iseennast ka tervendama. Läbi selle algab tervendusprotsess, mis tõstab eneseteadlikkust ning aitab tulevikus vältida korduvalt samasse ämbrisse astumist.

Parem suhe iseendaga muudab välise reaalsuse – olgu selleks siis suhted teistega, parem töökoht, kõrgem elukvaliteet ning lõpuks teha seda, mis hinge helisema paneb.

Edukas koolituse läbinu:

  • mõistab, kuidas oma sisemaailmaga koostööd teha
  • teab, kuidas end väärtustada ning saavutada eluterve ja harmooniline enesearmastus
  • oskab iseendasse suhtuda austuse, hoolivuse ja mõistvusega
  • teab, kuidas tõsta eneseteadlikkust läbi keha, meele ja vaimu praktika

Koolituse eesmärk on tõsta eneseteadlikkust ja läbi selle aktiveerida suhtluskanalid oma sisemise maailmaga.

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


17:55 - 18:00

Kuidas saada iseendaga paremaks sõbraks?


18:00 - 20:00

  • Kes on Sisemine Vaatleja ja kuidas tema kohalolu saab aidata endaga paremat suhet luua?
  • Mida kujutavad endast Kõrgem Mina, Keskmine Mina ja Madalam Mina ja kuidas on need seotud Havai Huna tervendusteadusega ning mis seosed on neil meie Sisemise Perega?
  • Kes on Sisemine Laps, Sisemine Naine ja Sisemine Mees ja kuidas saame nendega hakata suhtlema ja koostööd tegema ning neid tervendama?
  • Kuidas tõsta eneseteadlikkust läbi kahe ja kolme lihtsa keha, meele ja vaimu praktika?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtte ja asutuse juhid, keskastmejuhid, personalitöötajad, meditsiinitöötajad, spetsialistid ja kõik teised, kellele teema huvi pakub.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2,7 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.
Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.