Ettevõtlus Hispaanias ning sealne maksusüsteem: mis peale kriisi saab?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 28.05.2020 - 28.05.2020 Registreerimise lõpp: 27.05.2020 Kestvus: 2,7 AT Asukoht: online koolitus Hind: 99 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib kuni 27. maini soodushind Soodushind: 69 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Kui eelmise aasta lõpus seda koolitust kavandasime, paistis Hispaanias päike eredalt, elu ja äri sujusid nagu tavaliselt oma rahulikus tempos. Paari viimase kuuga on elu tagurpidi pööratud ja ainult päike paistab endiselt eredalt.

Kuid kõigele vaatamata on Hispaanias populaarsed sellised ärivaldkonnad nagu turism ja kinnisvara, samuti praegu väga kiiresti arenevad põllumajandus, IT-ettevõtlus, e-kaubandus, e-õppe, igasugused startapid  ja majapidamisteenused. Kinnisvaraturg on muutumas suunda ning hinnad juba langevad.

Kriisi situatsioon sundis Hispaania majandust keskenduma rohkem innovatsioonile, mis on väga lähedane ja arusaadav just Eesti ettevõtjatele. Hispaania kuningriik soosib täna välisinvesteeringuid ning äritegevust varasemast veelgi enam ning soosib äritegevust uutele tulijatele.

Koolituse eesmärk on: jagada infot, mis on muutunud Hispaania ärikeskkonnas seoses kriisiga. Jagada nõuandeid, kuidas täna luua firma Hispaanias ja millega just nüüd tuleb arvestada. Ühtlasi motiveerida Eesti ettevõtjaid tulema Hispaania turule.

Koolituse läbinud teab: Hispaania maksusüsteemist, kuidas saab Eesti kodanik Hispaanias ettevõtte luua, millised on mitteresidendi maksukohustused ning kuhu tasub investeerida täna Hispaania turul.

Advertisement banner

Programm

Koguneme vebinariruumis


13:50 - 14:00

Hispaania maksusüsteem: mida peab teadma eesti ettevõtja? Kriisi mõju majanduskeskkonnale.


14:00 - 15:00

 • Ettevõtlusvormi valimine
 • FIE (autónomo) vs osaühing (sociedad limitada) – asutamine, riskid, maksud, dokumentatsioon
 • Käibemaks
 • Tulumaks
 • Sotsiaalmaks
 • Mitteresidendi maksukohustused
 • Kinnisvara ostu, müügi ja üürimisega seotud maksumäärad (üldpõhimõtted, näidised)
 • Maksude deklareerimine

Paus. Lektori vahetus


15:00 - 15:05

Hispaanias ettevõtte asutamine või Eesti ettevõtte laiendamine sinna? Mis praegu sellest saab?


15:05 - 16:00

 • Marek Tohu

  Marek Tohu

  Eesti ettevõtja Hispaanias, SERENDIPITY BAZAR S.L. omanik

 • Kas ja milleks vajavad Eesti kodanikud  Hispaania residentsust?
 • Mida tähendab maksuresidentsus Hispaanias – kas ainult ettevõte saab olla maksuresident?
 • Ülevaade kõige perspektiivsematest tegevusvaldkondadest Hispaania Kuningriigis (fookuses Valencia provints)
 • Kuidas saab Eesti kodanik Hispaanias ettevõtte luua?
 • Täpne juhend äriühingu asutamiseks Hispaanias: nõuded, dokumentatsioon, registreerimisprotsess
 • Milliseid dokumente on vaja Eestist hankida?
 • Tööluba Hispaanias

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

2

Sihtrühm:

Raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtete juhid, ettevõtjad, personalitöötajad ning kõik teised teemast huvitatud isikud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2,7 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus, kõik osalejad saavad personaalselt enda  küsimustele vastused.
Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus.
Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Osavõtutasu ei tagastata vääramatu jõu korral, kui Sündmuse korraldamine ei ole vääramatu jõu tõttu võimalik. Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Oksana Kabrits

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.