Hommikuseminar: 1. juulil jõustunud tolliseadus – muudatused ja uuendused ettevõtja jaoks

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 31.08.2017 - 31.08.2017 Registreerimise lõpp: 29.08.2017 Kestvus: Asukoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn) Hind: 149 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

1. juulil jõustunud tolliseaduse eesmärk on Eesti tolliõigus viia kooskõlla Euroopa Liidu õigusaktidega, mis toob aga kaasa mitmeid muudatusi ning uuendusi. Mida peavad ettevõtted seoses uue tolliseadusega edaspidi jälgima ning milliseid uuendusi läbi viima? Mida toob kaasa „paberivaba asjaajamine“ ning millised muudatused on tulemas Euroopa Liidu tolliseadustikus? Nendele ja paljudele teistele küsimustele saate vastuse praktilisel hommikuseminaril, mille viib läbi Maksu- ja Tolliameti tolliõiguse juhtivspetsialist Hannes Umborg.

Seminari eesmärk on anda põhjalik ülevaade uue tolliseadusega kaasnevatest muudatustest. Seminari läbinu teab, mida tuleb edaspidi enda töös jälgida, et toimetada uue seaduse kohaselt.

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistetega


09:40 - 10:00

1. juulil jõustunud tolliseadus – muudatused ja uuendused ettevõtja jaoks


10:00 - 11:30

  • Hannes Umborg

    Hannes Umborg

    Maksu- ja Tolliamet, tollipoliitika rakendamise talitus, tolliõiguse juhtivspetsialist

Seminaril saab ülevaate tollivormistusega regulaarselt kokkupuutuvale isikule 2017 a. rakendunud või rakenduvatest tolliõiguse muudatustest. Ülevaade keskendub ennekõike uuele Eesti tolliseadusele ja selle alusel vastuvõetud määrustele, eelkõige praktilist mõju omavatele muudatustele, mis puudutavad kaupade deklareerimist ja järelevalvet.

Lisaks tutvustatakse planeeritavaid muudatusi Euroopa Liidu tolliseadustikus ja selle rakendusaktides.

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Seminar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtete ja organisatsioonide juhid, keskastmejuhid, raamatupidajad, juristid ning kõik teised teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus, juhtumi analüüs.

Loobumistingimused:

Kirjalikul teavitamisel 100% maksumusest kuni 09.08.2017; 50% maksumusest ajavahemikul 10.08 – 23.08.2017. Kui loobutakse hiljem kui 23.08.2017 osavõtutasu ei tagastata ning arve kuulub tasumisele.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Piret Lauk

Toitlustus:

Jah

*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.