Igavikuline hingekool – Paarisuhe

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 29.05.2020 - 28.05.2020 Registreerimise lõpp: 28.05.2020 Kestvus: Asukoht: Online-koolitus Hind: 79 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib kuni 28. maini soodushind. Soodushind: 59 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Igavikuline hingekool – Paarisuhe

Inimese Õnnetunde üheks olulisemaks alustalaks on hea paarisuhe. Kui kodus on olukord pingestatud ja keeruline, tundub kogu maailm veidi tumedam. See-eest pakub sügavaimat hingerahu ja enesearengut just paarisuhe. Meie partner on meile suureks õpetajaks, tundes meid kõige enam ja peegeldades meile meie olemuse kõige sügavamaid tahkusid. Tihti eeldame, et nii partner kui ka teised inimesed, saavad maailmast aru nii nagu meie. Kuidas siis koos harmooniat, õnne ja hingekasvu kultiveerida?

Üksteise erinevuste mõistmine ning teadlik töö oma suhtega, on parim viis, kuidas oma elukvaliteeti tõsta. See koolitus aitab teil mõista nii iseennast kui oma kaaslast sellises vägevas koosluses nagu PAARISUHE. Haara oma partner kaissu, või vähemalt valmistu selleks pereterapeudi Katrin Saali Sauli online-koolitusel.

Katrin Saali Saul on pereterapeut ja holistiline terapeut, lektor ning raamatute „Naiseks olemise kunst“ ja „Eluterve kärgpere käsiraamat“ autor. Tal on rohkem kui 20-aastane nõustamise kogemus ja alates 2017. aastast on ta Vikerraadio raadiosaate ’’Peresaade’’ looja ja saatejuht.

Tehniline info:

Tulenevalt EV valitsuse poolt kehtestatud eriolukorrale toimuvad Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse poolt korraldatavad koolitused kuni 11. juunini 2020. a online-koolitustena.

Kuidas online-koolitus toimub?

 • Mõni päev enne koolituse toimumist saadame registreerunutele lingi, mille kaudu saab toimumispäeval siseneda online-koolituse keskkonda. Vajalik arvuti ja hea interneti olemasolu.
 • Koolituse ajal saab lisaks kuulamisele esitada koolitajale chat aknasse küsimusi. Koolitaja vastab suuliselt.
 • Lisaks saadame peale online-koolitust järele vaatamise lingi, mis on aktiivne viis päeva.
Advertisement banner

Programm

Igavikuline hingekool - Paarisuhe


12:00 - 13:30

 • Paarisuhte ABC
 • Miks on paarisuhe nii keeruline
 • Miks inimesed tülitsevad
 • Kas tülid on suhtele ohtlikud
 • Soostereotüübid - kas meestel ja naistel on siis ikka maailmapildiline erinevus
 • Mida teha, et tülisid vähem oleks
 • Mida teha, kui üks partner räägib teisega kui vanem lapsega
 • Kuidas suurendada suhtes lähedust
 • Mida teha, kui suhtes annab tooni hirm
 • Kuulamisoskus kui võti suhteprobleemide lahendamisel

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Soovitatav kõigile

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2 AT. Interaktiivne loeng. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Osavõtutasu ei tagastata vääramatu jõu korral, kui Sündmuse korraldamine ei ole vääramatu jõu tõttu võimalik. Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Erik Perlin

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.