KOOLITUS: Ärisuhete eripäradest Aasia, Põhja-Ameerika ning Lõuna-Euroopa põhjal

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 28.08.2014 - 28.08.2014 Registreerimise lõpp: 08.08.2014 Kestvus: Asukoht: Original Sokos Hotel Viru (Viru väljak 4) Hind: 158 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Tehes koostööd rahvusvahelisel tasandil tuleb tegutseda sihtriigi eripärasid arvesse võttes.
Teades koostööpartneri ärikultuurilisi erisusi, millele tugineda läbirääkimistel, on võimalik saavutada pikaajalised koostöösidemed ning edu.

Käesolev koolitus keskendub Aasia, Põhja-Ameerika ning Lõuna-Euroopa turgudele ning on suunatud neile, kes soovivad oma äritegevust antud regioonidesse laiendada, kui ka neile, kes juba tegutsevad seal ja soovivad oma teadmisi täiendada, et saavutada veelgi paremaid tulemusi.

Mida silmas pidada suhtlemisel ning kirjavahetusel? Millised on Eesti ettevõtjate võimalused laieneda Aasia, Põhja-Ameerika ning Lõuna-Euroopa turgudele? Kuidas ennetada ettetulevaid riske?  Nendele ning paljudele teistele küsimustele saate koolitus vastuse.

Koolituspäeva koos praktiliste näidetega viivad läbi Välisministeeriumi välisesindaja Indias Viljar Lubi ning Elering OÜ kommunikatsioonispetsialist  Helen Saarniit.

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistega


09:30 - 10:00

Ärisuhete eripärast Aasias


10:00 - 12:00

  • Viljar Lubi

    Viljar Lubi

    Välisministeerium, Eesti suursaadik Indias

Viljar Lubi
Välisministeerium, Eesti suursaadik Indias

Aasia turule sisenemisel unusta kõik, mis seni äritegemisest teadsid. Aasia vajab aega, kannatust, tunnetuse leidmist. Kuid Aasia on tulevik, numbritest mööda ei pääse ja varajasel tulijal on eelised. Kui palju siiski kultuurilised eripärad mõjutavad äri? Kasumit soovivad ju kõik.  Mida tähendab brand Europe Aasias? „must do“ ja „must not do“ asjad Aasias.

Lõuna restoranis Merineitsi


12:00 - 13:00

Ärisuhete eripärast Põhja-Ameerikas


13:00 - 14:30

Viljar Lubi
Välisministeerium, Eesti suursaadik Indias

Kas “suur ja kaloririkas pirukas” tähendab, et jagub kõigile? Või ainult aktiivsetele ja nupukatele? Mida arvestada riigis, kus kõik äris tegutsevad inimesed on saanud marketingi süvateadmised? Kuidas leida võimalus tingimustes, kus oleme väiksed ja tundmatud?

Kohvipaus


14:30 - 14:45

Ärisuhete eripärast Lõuna-Euroopas


14:45 - 16:00

  • Helen Saarniit

    Helen Saarniit

    Elering AS, kommunikatsioonispetsialist / Mercuria OÜ juhatuse liige

Helen Saarniit
Elering AS, kommunikatsioonispetsialist / Mercuria OÜ juhatuse liige

Kuidas mõista lõuna-eurooplasi, nende väärtushinnanguid, ajakasutust ja ruumitunnetust? Millega arvestada nendega koostööd tehes ja kuidas olla teadlikum suhtleja? Millele pöörata rõhku läbirääkimiste, kirjavahetuse ja lepingute puhul? Kuidas näevad lõuna-eurooplased meid? Helen Saarniit põimib teooria ja praktika tuues näited Itaalias töötatud ja Hispaanias elatud aastate najal.

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

Sihtrühm:

Õppemeetodid:

Loobumistingimused:

Projektijuht:

Toitlustus:

Ei