Erinevate inimtüüpide juhtimine hübriidtöö korral

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 29.03.2022 - 29.03.2022 Registreerimise lõpp: 09.03.2022 Kestvus: 3 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 179 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Erinevate inimtüüpide juhtimine hübriidtöö korral

Hübriidtöö ei ole tänapäeval enam midagi erandlikku, vaid sellest on saanud tavapärane töötegemise vorm. Aga kas me oleme harjunud juhtima hübriidseid meeskondi? Kas hübriidtöö üldse sobib kõigile?

Koolitusel vaatleme, milliseid väljakutseid hübriidtöö esitab nii juhile kui ka töötajale. Samuti anname näpunäiteid erinevate inimtüüpide juhtimiseks ning soovitame, kuidas hübriidtööd hetkel kehtivas üsnagi paindumatus tööõiguse raamistikus korraldada.  Räägime ka lähemalt sellest, kuidas meie oma organisatsioonis hübriidtööd teeme ning millist informatsiooni annab juhile töötajate rahuloluküsitlus.

Koolituse eesmärk on jagada kogemusi ning anda praktilisi nõuandeid, kuidas juhtida erinevaid inimtüüpide hübriidtöö korral.

Koolituse viivad läbi Advokaadibüroo Sorainen partner/vandeadvokaat Karin Madisson ning nõunik/vandeadvokaat Pirkko-Liis Harkmaa.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne neliteist päeva.

Advertisement banner

Programm

Veebikeskkonda kogunemine


09:55 - 10:00

Erinevate inimtüüpide juhtimine hübriidtöö korral


10:00 - 12:00

  • Milliseid väljakutseid hübriidtöö esitab nii juhile kui ka töötajale?
  • Kas hübriidtöö üldse sobib kõigile?
  • Näpunäiteid erinevate inimtüüpide juhtimiseks
  • Soovitusi hübriidtöö korraldamiseks hetkel kehtivas üsnagi paindumatus tööõiguse raamistikus
  • Näiteid sellest, kuidas Advokaadibüroos Sorainen hübriidtöö on organiseeritud

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtete ja asutuste juhid, keskastmejuhid, personalitöötajad, spetsialistid ning kõik teised teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 3 AT. Interaktiivne loeng, auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Veronika Nuutmann

Toitlustus:

Ei

*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.