Iseseisva otsustuspädevusega töötaja – kellele, miks ja kuidas?
Üldinfo
Saada sõbrale Toimumise kuupäev: 27.04.2023 - 27.04.2023 Registreerimise lõpp: 26.04.2023 Kestvus: 3 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 209 € + kmEesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
Iseseisva otsustuspädevusega töötaja – kellele, miks ja kuidas?
Riigikogu võttis hiljaaegu vastu töölepingu seaduse muudatused, mis võimaldavad tööandjal sõlmida töötajaga senisest paindlikumaid kokkuleppeid töö- ja puhkeaja reeglite osas. Need uuendused puudutavad tööaja korraldust, valveaega, öötöö piirangut, igapäevast ja iganädalast puhkeaega, tööaja lühendamist, öötöö ja riigipühal tehtava töö hüvitamist.
Samuti hakkasid teatud töötajatele kehtima muudatused valveaja regulatsiooni osas, millega kehtestati senisest paindlikumad valveaja kokkulepped. Lisaks võimaldab seadusemuudatus sõlmida järjestikuseid lühiajalisi töölepinguid.
Koolituse eesmärk on selgitada käesoleval aastal kehtima hakanud töölepingu seaduse muudatusi, mis puudutavad tööandja võimalusi sõlmida töötajaga senisest paindlikumaid kokkuleppeid.
Koolituse läbinu teab, kuidas reguleerib uus seadus töö- ja puhkeaja reegleid ning valveaja kokkuleppeid, samuti võimalust sõlmida järjestikuseid lühiajalisi töölepinguid.
Koolituse viib läbi Katrin Sarap, NJORD Advokaadibüroo vandeadvokaat, partner.
Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.
Programm
Veebikeskkonda kogunemine
14:50 - 15:00
Iseseisva otsustuspädevusega töötaja - kellele, miks ja kuidas?
15:00 - 17:00
-
NJORD Advokaadibüroo, vandeadvokaat, partner
- Iseseisva otsustuspädevusega töötaja, kellega saab sõlmida senisest paindlikumaid töö- ja puhkeaja reeglite kokkuleppeid, need puudutavad:
- tööaja korraldust
- valveaega
- öötöö piirangut
- igapäevast ja iganädalast puhkeaega
- tööaja lühendamist
- öötöö ja riigipühal tehtava töö hüvitamist - Senisest paindlikumad valveaja kokkulepped
- Uus võimalus sõlmida järjestikuseid lühiajalisi töölepinguid
Õppekorralduse alused
Sündmuse tüüp:
Webinar
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Õppemeetodid:
Õppe kestvus 3 AT. Interaktiivne loeng ning osalejate kaasamine aruteludesse, juhtumite analüüs. Osalejad saavad personaalselt vastused enda küsimustele.
Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus.
Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.
Loobumistingimused:
Tellimusest taganemine on võimalik kuni 30 kalendripäeva enne sündmuse toimumist (100% Tasu tagastatakse Kliendile) ning osaline taganemine kuni 20 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.
Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.
Projektijuht:
Veronika Nuutmann
Toitlustus:
Ei
* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi