Koolitus: Keskastmejuhi DNA – konkurentsi ja koostöö juhtimine meeskonnas

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 30.10.2014 - 30.10.2014 Registreerimise lõpp: 14.10.2014 Kestvus: Asukoht: Meriton Grand Conference & SPA Hotel (Toompuiestee 27) Hind: 158 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Kui spetsialistist saab keskastmejuht, võtab ta vastutuse iga alluva ja ühtlasi kogu meeskonna heade töötulemuste saavutamise eest. Selle vastutuse täitmine pole aga kerge, sest alluvad on enamasti väga erinevad: osa on altid koostöös üksteist toetama ühiste eesmärkide saavutamisel, osa suhtub koostöösse nii ja naa, kuid osa eelistab selgelt teistega konkureerida, et ise rohkem silma paista ja individuaalselt paremaid tulemusi saavutada.

Väga hea meeskonnatöö eeldusteks on mõlemad, nii konkurents kui koostöö, kuna konkurents tõstab individuaalset saavutust ja koostöö, luues sünergiat, tõstab kogu meeskonna saavutust. Nii taandub juhi põhiküsimus sellele, kuidas suurendada mõlemat – nii konkurentsi kui koostööd meeskonnas.

Koolituse tulemusel oskab keskastmejuht:

  • väärtustada igat oma töötajat
  • innustada konkurentsi töötajate vahel
  • suunata konkurentsi ühise eesmärgi teenistusse
  • kohandada oma juhtimisstiili konkurentsi ja koostöö juhtimisel

Koolituse aluseks on kaasaegsed teadustulemused, juhised on kompetentsipõhised ja juhid rakendavad neid konkurentsi ja koostöö simulatsioonides.

Mait Raava on Pro Konsultatsioonide juhtimiskonsultant, psühholoogia teadusmagister (M. Sc.). Olnud Tartu Ülikooli, Tallinna Ülikooli ja EBS-i lektor ja teadur. Tegutseb alates 1994. aastast strateegilise juhtimise nõustajana ja koolitajana. Spetsialiseerunud edukate strateegiate planeerimisele ja elluviimisele. Täiendanud end Oxfordi ülikoolis stsenaariumite modelleerimise ja strateegilise planeerimise alal, Massachusettsi Tehnoloogiainstituudis organisatsiooni ja innovatsiooni juhtimise alal, Microsoftis kliendisuhete arendamise alal, Hay Grupis kompetentside juhtimise alal ja Tallinna Ülikooli doktorantuuris (alates 2002) innovatsiooni juhtimise kompetentside alal.

Advertisement banner

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistega


09:30 - 10:00

Konkurentsis jääb ellu tugevaim


10:00 - 10:45

  • Mait Raava

    Mait Raava

    Pro Konsultatsioonid, juhtimiskonsultant

Mait Raava
Pro Konsultatsioonid, juhtimiskonsultant

Kes on võõrad (nemad) ja kes on omad (meie)? Kuidas konkureerida võõrastega? Miks on võõrastega konkurents enamasti jõhker? Millal võõrastega konkureerida, millal mitte? Kas võõrastega tohib koostööd teha? Mis juhtub, kui võõrastega koostööd teha? Mis on juhi roll võõrastega konkurentsi juhtimisel?

Konkurents on edasiviiv jõud


10:45 - 12:00

Mait Raava
Pro Konsultatsioonid, juhtimiskonsultant

Millel põhineb edasiviiv konkurents omade vahel? Kuidas väärtustada igat oma töötajat? Milles ja kuidas konkureerida omadega? Kuidas innustada konkurentsi töötajate vahel ja suunata see ühise suure eesmärgi teenistusse? Kuidas tulla toime omade seas võõraga? Mis on juhi roll konkurentsi juhtimisel meeskonnas?

Lõuna bistroos Mary


12:00 - 13:00

Koostöös peitub jõud


13:00 - 15:00

Mait Raava
Pro Konsultatsioonid, juhtimiskonsultant

Mis on väga hea meeskonnatöö – sünergia – olemus? Mis on väga hea meeskonnatöö viis eeldust ja neli põhioskust? Kuidas kohandada oma juhtimisstiili konkurentsi ja koostöö juhtimisel meeskonnas? Mis on juhi roll koostöö juhtimisel meeskonnas?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

Sihtrühm:

Õppemeetodid:

Loobumistingimused:

Projektijuht:

Toitlustus:

Ei