Kinnisvarainvesteeringute kajastamine raamatupidamises

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 23.03.2022 - 23.03.2022 Registreerimise lõpp: 09.03.2022 Kestvus: 2 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 179 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Online-koolitus: Kinnisvarainvesteeringute kajastamine raamatupidamises

Kinnisvara omavad paljud ettevõtted. Raamatupidamise mõistes on kinnisvarainvesteeringuga tegemist nii siis kui vara on algselt soetatud sellelt raha teenimise eesmärgil, kui ka siis kui varem oma põhitegevuses kasutusel olnud kinnisvara välja renditakse või väärtuse suurenemise ootuses seisma jäetakse.

Koolituse eesmärk on selgitada, millistel tingimustel kajastatakse kinnisvara raamatupidamises kinnisvarainvesteeringuna, millised arvestuspõhimõtted on  kinnisvarainvesteeringute kajastamisel  lubatud ning kuidas neid kasutada.

Koolituse viib läbi Maire Otsus-Carpenter, finantskonsultant ja vandeaudiitor.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne neliteist päeva.

Advertisement banner

Programm

Veebikeskkonda kogunemine


09:55 - 10:00

Kinnisvarainvesteeringute kajastamine raamatupidamises


10:00 - 11:30

 • Kinnisvarainvesteeringu mõiste
 • Kinnisvarainvesteeringute kajastamine:
  - esmane arvelevõtmine
  - edasine kajastamine:
  - õiglase väärtuse meetod
  - soetusmaksumuse meetod
  - parendused, remont ja hooldus
  - ümberliigitamised

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Raamatupidajad, finantsjuhid, personalitöötajad, ettevõtete juhid, ettevõtjad, juristid ning kõik teised teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus, juhtumi analüüs. Osalejad saavad personaalselt vastused enda küsimustele. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Veronika Nuutmann

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi