Kuidas suurendada enesehinnangut paremate töötulemuste saavutamiseks

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 12.03.2020 - 12.03.2020 Registreerimise lõpp: 11.02.2020 Kestvus: Asukoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn) Hind: 159 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

OTSEÜLEKANNE KOOLITUSEST: Lähtuvalt EV valitsuse poolt eriolukorra kehtestamisele toimuvad Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse koolitused ja konverentsid otseülekandena. Kui oled sündmusele registreerunud, siis saadame Sulle mõni päev enne koolituse toimumist elektroonilised õppematerjalid, otseülekande lingi ning peale koolituse läbimist tekib võimalus soovi korral koolitust järele vaadata ning lektoritelt e-posti teel küsimusi küsida. Koolitused toimuvad otseülekande vormis eriolukorra lõppemiseni.

Teame, et meil kõigil on olemas individuaalne ja kordumatu mina. Mõningates olukordades saab “mina” hakkama paremini ning on perioode, mil inimene sooviks olla teistsugune või päris keegi teine. On inimesi, kes näivad suurema osa ajast olevat selles hakkamasaamise ja suhtelise rahulolu seisundis, samal ajal kui teistele näib, et elu on ainult üks suur võitlus selle nimel, et tunda ennast rahuldaval määral vastuvõetavana. Kuid ka kõige parema enesehinnanguga inimene teab, et on situatsioone, kus ta saab paremini hakkama ja tunneb ennast enesekindlamana kui teistes. Samas ei ole ka see tunne püsiv. Oluliseks saab julgus otsustada, ette võtta ja ära teha. Kust see pärineb ja kas enesehinnangu suhtes saab midagi muuta? Koolituse viib läbi pikaaegse kogemusega psühholoog, koolitaja ja coach Margus Salumets.

Koolituse eesmärk on tutvustada isiksuse ja enesehinnangu  kujunemise praktikat. Uurida võimalusi enesehinnangu teadlikuks toetamiseks ja keeruliste olukordade valutumaks läbimiseks.

Koolituse läbinu oskab märgata oma elu saatvaid sisemisi sõnumeid ja teab kuidas muuta neid enda jaoks toetavamaks, tulla paremini toime hirmude ja ebakindlusega, harjutada toetavamat mõtteviisi.

Advertisement banner

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistetega


09:30 - 10:00

Kuidas leida üles enesehinnang?


10:00 - 12:00

  • Minu erinevad minad – kuidas ma selliseks sain ja kuidas ma säilitan iseennast?
  • Minu suhted, oskused ja vastutus – enesemääratluse tugisambad
  • Sisemise trolli pahateod – milline on lugu, mida järgin ja kordan?
  • Kuidas visadus aitab kaasa plaanide tegemisel, otsustamisel ja ärategemisel?
  • Uskumuste siseelu – toetavad ja piiravad uskumused, raamid milles end hoiame
  • Valutalumine – võitlemine, põgenemine või kaastunne
  • Head küsimused kehvas kohas – probleemile lähenemine
  • Millised on inimese hirmud ja kuidas neist vabaneda?
  • Mida kavatsen teha ja mis mind toetab – mida on minu võimuses teha, et tulla toime paremini?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

personalijuhid, personalitöötajad, juhid ja kõik kes on huvitatud antud teemast

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 3 AT. Teoreetiline loeng, osalejate kaasamine praktilistesse harjutustesse, näited reaalsest elust.
Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus.
Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

 

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kuni 30 kalendripäeva enne sündmuse toimumist (100% Tasu tagastatakse Kliendile) ning osaline taganemine kuni 20 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Osavõtutasu ei tagastata vääramatu jõu korral, kui Sündmuse korraldamine ei ole vääramatu jõu tõttu võimalik. Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Ragne Talv

Toitlustus:

Jah

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi