Koolitus: Läti tööõigus ja renditööjõu kasutamine

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 22.02.2017 - 22.02.2017 Registreerimise lõpp: 19.01.2017 Kestvus: Asukoht: Park Inn by Radisson Meriton Tallinn (Toompuiestee 27) Hind: 188 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Esmakordselt toimub Eestis koolitus Läti tööõigusest ja renditööjõust. Koolituse eesmärk on tutvustada meie lõunanaabrite tööõiguse erisusi ning renditööjõu kasutamise võimalusi. Koolituse läbinu teab õiguslikke regulatsioone Läti tööõigusest ning renditööjõuga seotud aspekte.

Koolitusel käsitletakse Läti tööõiguse olulisi teemasid nagu näiteks:

  • personalirendi mõistet ja õiguslikku reguleerimist
  • personalirendi plusse ja miinuseid
  • lepingute sõlmimist
  • õiguste, kohustuste ja vastutuse jaotamist
  • kohtupraktikaid, soovitusi ning samuti muid personalirendi praktilisi aspekte

Koolitus toimub vene keeles, sünkroontõlkega eesti keelde.

Во время семинара юристами Латвийского бюро присяжных адвокатов «Tark Grunte Sutkiene» будут рассмотрены, например, такие темы, как наиболее значительные аспекты Латвийского трудового права; понятие и правовое регулирование аренды персонала; плюсы и минусы аренды персонала; заключение договора между сторонами; распределение прав, обязательств и ответственности; судебная практика; рекомендации, а также другие практические аспекты аренды персонала.

Advertisement banner

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistetega


09:30 - 10:00

Jekaterina Anohina Tark Grunte Sutkiene, jurist


10:00 - 12:00

ekaterina Anohina on Läti vandeadvokaatide büroo Tark Grunte Sutkiene jurist ja sertifitseeritud spetsialist isikuandmete kaitse alal. Jekaterina on peamiselt spetsialiseerunud niisugustele valdkondadele nagu seda on äriõigus, tööõigus, isikuandmete kaitse ning pangandus- ja finantsõigus. Jekaterina konsulteerib iga nädal büroo kliente eri tööalastes küsimustes, vaatab läbi ja töötab välja kohalikke töölepingute vorme ning osutab sellel alal ka muid juriidilisi teenuseid.

Lõuna


12:00 - 13:00

Raivis Znotiņš Tark Grunte Sutkiene, jurist


13:00 - 15:00

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

2

Sihtrühm:

Juhid, keskastmejuhid, personalijuhid

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 5,5 AT. Köitev loeng, diskussioon klassis

Loobumistingimused:

Kirjalikul teavitamisel 100% maksumusest kuni 01.02.2017; 50% maksumusest ajavahemikus 02.02 – 15.02.2017. Kui loobutakse hiljem kui 15.02.2017 osavõtutasu ei tagastata ning arve kuulub tasumisele.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras

Projektijuht:

Ragne Talv, tegevjuht

Toitlustus:

Jah

*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.