Millega peab maksukontrolli sattudes arvestama?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 16.03.2023 - 16.03.2023 Registreerimise lõpp: 15.03.2023 Kestvus: 2 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 209 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 15. märtsini Soodushind: 149 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Online-koolitus: Millega peab maksukontrolli sattudes arvestama?

Maksukontroll tuleb enamasti ettevõtjatele ja juhtidele ootamatult. Selline üllatus võib väljenduda kirjana postkastis, koputuses uksele, ettevõtte külastamises koos politseiga või visiidis tegevuskohta. Seetõttu on maksumaksjal oluline teada juba varem enda ja maksuhalduri õigusi ja kohustusi ning omada ülevaadet maksuhalduri praktikast.

Koolituse eesmärk on anda ülevaade, mis on Maksu- ja Tolliameti fookuses ning mille põhjal tekib valik, keda kontrollida ja keda mitte.

Koolituse läbinu teab, millega peab maksumaksja maksukontrolli sattudes arvestama ning mida saab ettevõtja, ettevõtte juht ja/või raamatupidaja ise ära teha maksuriskide maandamiseks.

Praktilisi teadmisi jagab Krista Randvere, Maksu- ja Tolliameti maksuaudiitor.

Peale online-koolituse toimumist saadame järelvaatamise lingi, mis on aktiivne 14 päeva.

Advertisement banner

Programm

Veebikeskkonda kogunemine


09:50 - 10:00

Millega peab maksukontrolli sattudes arvestama?


10:00 - 11:30

  • Maksu- ja Tolliameti fookuses
  • Mille põhjal tekib valik, keda kontrollida ja keda mitte?
  • Järelevalve, millega peab maksukontrolli sattudes arvestama?
  • Mida saab teha oma maksuriskide maandamiseks?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtete omanikud, tegevjuhid, juhid, juhatuse liikmed, finantsjuhid, raamatupidajad ja kõik teised teemast huvitatud isikud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2 AT. Interaktiivne loeng ning osalejate kaasamine aruteludesse, juhtumite analüüs. Osalejad saavad personaalselt vastused enda küsimustele.
Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus.
Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kuni 30 kalendripäeva enne sündmuse toimumist (100% Tasu tagastatakse Kliendile) ning osaline taganemine kuni 20 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Veronika Nuutmann

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi