Koolitus: Müügifunktsiooni ja müügiinimeste arendamine

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 10.02.2016 - 10.02.2016 Registreerimise lõpp: 08.02.2016 Kestvus: Asukoht: Original Sokos Hotel Viru (Viru Väljak 4, Tallinn) Hind: 168 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Tulge ja saage osa parimatest praktikatest, kuidas oma müügimeeskonnaga suurepäraseid tulemusi saavutada. Keskendume ennekõike B2B müügifunktsiooni juhtimisele ja eestvedamisele. Pärast koolitust teavad osalejad, kuidas paremini:

  • Viia ettevõtte strateegia kooskõlla müügitegevustega
  • Oma meeskonnale eesmärke seada ja tulemusjuhtimist tulemuslikumaks muuta
  • Anda individuaalset tagasisidet ja läbi viia müügi coachingut
  • Ettevõtte müügiprotsessi seadistada ja optimeerida

Koolituse viib läbi Hanno Jarvet, kes on lõpetanud Stockholmi Saksa Kooli ning EBSi ja Hogeschool NOVI topelt diplomiga IT juhtimise ja rahvusvahelise ärijuhtimise alal. Oma töös aitab ettevõtetel kiirelt kasvatada käivet ja kasumlikkust.

Ettevõtted nagu Swedbank, IF Kindlustus, Ergo Kindlustus, Elion, JCDecaux, Sertifitseerimiskeskus ja teised on kasutanud Hanno abi, et viia oma müügijuhtimist, tootearendust, tootlikkust ja strateegia elluviimist uuele tasemele.
Ta on tegutsenud nõustajana alates 2006. aastast.

Programm

Hommikukohv ja registreerimine


09:40 - 10:00

Müügifunktsiooni arendamine


10:00 - 11:30

Müügi roll ettevõttes on tihti õigete klientide aina parem leidmine ja hoidmine. Kuidas me teame, et me oleme täna paremad kui eile? Kuidas seada paika prognoosivaid mõõdikuid lisaks käibenumbrile, mis aitavad meil oma tegevust parandada ning müügiinimesi sama eesmärgi nimel töötada? Kas müügitegevused on kooskõlas ettevõtte strateegiaga? Kuidas vaadelda  inimesi ja protsessi eraldi, ning kuidas müügiprotsessi pidevalt optimeerida?

Toekas kohvipaus


11:30 - 11:50

Müügiinimeste individuaalne arendamine


11:50 - 13:20

Kuidas toetada eesliini selgete ootuste ja juhistega ning anda neile vajalikku tagasisidet, millest on abi tulemuste parandamisel? Kõik inimesed on erinevad ning vajavad individuaalset lähenemist ja tagasisidet. Milliseid praktikaid kasutada ning kuidas tasakaalustada igapäevast ja pikaajalist arengut?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Müügijuhid, juhid

Õppemeetodid:

Loobumistingimused:

kirjalikul teavitamisel 100% maksumusest kuni 19.01.2016;
50% maksumusest ajavahemikus 20.01 – 02.02.2016. Kui loobutakse hiljem kui 02.02.2016 osavõtutasu ei tagastata ning arve kuulub tasumisele.
Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Eneken Viks, korraldusteenuse projektijuht

Toitlustus:

Jah

*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.