Norra aastaaruande ja ettevõtte tuludeklaratsiooni koostamise praktiline koolitus

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 12.03.2020 - 12.03.2020 Registreerimise lõpp: 23.01.2020 Kestvus: Asukoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn) Hind: 199 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

OTSEÜLEKANNE KOOLITUSEST: Lähtuvalt EV valitsuse poolt eriolukorra kehtestamisele toimuvad Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse koolitused ja konverentsid otseülekandena. Kui oled sündmusele registreerunud, siis saadame Sulle mõni päev enne koolituse toimumist elektroonilised õppematerjalid, otseülekande lingi ning peale koolituse läbimist tekib võimalus soovi korral koolitust järele vaadata ning lektoritelt e-posti teel küsimusi küsida. Koolitused toimuvad otseülekande vormis eriolukorra lõppemiseni.

Kõikidel Norras registreeritud ettevõtetel on majandusaasta aruande esitamine kohustuslik. Seda ka juhul kui ettevõttel ei ole aasta jooksul mingit äritegevust olnud. Norras on aastaaruande esitamise tähtaeg 6 kuud peale raamatupidamisaasta lõppu ja tuludeklaratsiooni tähtaeg on 31. mai. Millised on majandusaasta aruande kohustuslikud osad ja kuidas neid praktikas koostada? Millised on peamised komistuskohad?

Lisaks peavad kõik ettevõtted, sh ka välismaa ettevõtted, kellel on Norra maksuregistreeringud või Norras tekkinud püsiv tegevuskoht, esitama hiljemalt kuus kuud peale majandusaasta lõppu maksuametisse tuludeklaratsiooni.

Koolituse eesmärk on läbi töötada Norra majandusaasta aruande ja tuludeklaratsiooni koostamise protsess ja kohustuslikud osad.

Koolituse läbinu teab Norra majandusaasta aruande ja tuludeklaratsiooni koostamise kohustusi ja nõudeid.

Praktilisi teadmisi koos näidisülesannete lahendamisega jagab Norras akrediteeritud raamatupidaja ning AS Aita partner Kristel Finstad.

Advertisement banner

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistetega


09:30 - 10:00

Norra aastaaruande ja ettevõtte tuludeklaratsiooni koostamine


10:00 - 11:30

  • Majandusaasta aruande ja tuludeklaratsiooni esitamise kohustus
  • Audiitorikohustus
  • Majandusaasta aruande ja tuludeklaratsiooni kohustuslikud osad ja nõuded
  • Püsiva tegevuskoha deklareerimine
  • Trahvid majandusaasta aruande ja tuludeklaratsiooni esitamata jätmisel

Toekas kohvipaus


11:30 - 12:00

Koolitus jätkub praktilise osaga


12:00 - 13:30

Kristel Finstad akrediteeritud raamatupidaja Norras ning AS Aita partner

  • Majandusaasta aruande ja tuludeklaratsiooni näidis
  • Näidisfirma aastaaruande ja deklaratsiooni praktiline lahendamine
  • Küsimused-vastused

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

raamatupidajad, finantsjuhid, audiitorid, ettevõtete juhid, ettevõtjad, personalitöötajad ning kõik teised teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Praktiline, interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus, näited reaalsest elust.
Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus.
Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

 

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kuni 30 kalendripäeva enne sündmuse toimumist (100% Tasu tagastatakse Kliendile) ning osaline taganemine kuni 20 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Osavõtutasu ei tagastata vääramatu jõu korral, kui Sündmuse korraldamine ei ole vääramatu jõu tõttu võimalik. Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.

Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Ragne Talv

Toitlustus:

Jah

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi