Riigihangete seaduse muudatused 1. juunist 2022

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 30.08.2022 - 30.08.2022 Registreerimise lõpp: 28.08.2022 Kestvus: 2 AT Asukoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn) Hind: 199 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Online-koolitus: Riigihangete seaduse muudatused 1. juunist 2022

Siiani kehtinud riigihangete seadus (RHS) pärines aastast 2017 ja vahepealsetel aastatel ei ole hankereeglistiku muudetud.

Riigihangete seaduse muudatused võeti vastu 13. aprillil, kokku tehti 268 muudatust RHS-is. Tegemist on laiaulatusliku RHS-i muudatuste ja täienduste paketiga.

Muudatuste jõustumise aeg on 01. juuni 2022.

Koolituse eesmärk on selgitada olulisemaid seadusemuudatusi, mis mõjutavad igapäevast hankeelu. Millised on sisulised muudatused hankijale ja pakkujale?

Koolituse läbinu teab, millised on olulisemad muudatused 13. aprillil vastu võetud riigihangete seaduses.

Sihtrühm on hankijad ja pakkujad, juristid, hankespetsialistid.

Koolituse viib läbi Marko Mehilane, Advokaadibüroo HEED Entsik vandeadvokaat.

Marko Mehilane tegeleb süvendatult riigihangete ja vaidluste lahendamisega. Markol on ligemale 20 aastane kogemustepagas riigihangete valdkonnas nii pakkujate kui hankijate poolel. Rahvusvaheline õigusturu väljaanne ”Who´sWhoLegal” on Markot korduvalt soovitanud hankejuristina Eestis.

Koolitus toimub saalis, kuid soovi korral on võimalik osaleda ka veebis otseülekande vahendusel ning küsida reaalajas esinejalt küsimusi. Hind on mõlemal juhul sama.

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistetega


09:30 - 10:00

Riigihangete seaduse muudatused 1. juunist 2022


10:00 - 11:30

268 muudatust ja täiendust, muuhulgas käsitletakse:

  • Muudatused lihthangetes
  • Muudatused raamlepingute ja minikonkursside regulatsioonis
  • Muudatused seoses hankepassiga
  • Muudatused kvalifikatsiooni kontrollimisel
  • Muudatused kõrvaldamise aluste kontrollimisel
  • Ooteaja muudatused
  • Muudatused vaidlustusmenetluses

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Hankijad ja pakkujad, juristid, hankespetsialistid ning kõik teised teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Veronika Nuutmann

Toitlustus:

Jah

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.