Soome aastaaruande ja tuludeklaratsiooni koostamise praktiline koolitus

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 23.01.2020 - 23.01.2020 Registreerimise lõpp: 21.01.2020 Kestvus: Asukoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn) Hind: 199 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

OTSEÜLEKANNE KOOLITUSEST: Lähtuvalt EV valitsuse poolt eriolukorra kehtestamisele toimuvad Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse koolitused ja konverentsid otseülekandena. Kui oled sündmusele registreerunud, siis saadame Sulle mõni päev enne koolituse toimumist elektroonilised õppematerjalid, otseülekande lingi ning peale koolituse läbimist tekib võimalus soovi korral koolitust järele vaadata ning lektoritelt e-posti teel küsimusi küsida. Koolitused toimuvad otseülekande vormis eriolukorra lõppemiseni.

Kõik Soomes registreeritud ettevõtted on kohustatud esitama majandusaasta  aruande.  Lisaks peavad kõik Soomes tegutsevad ettevõtted, sh ka välismaa, st ka Eesti ettevõtted, nelja kuu jooksul pärast majandusaasta lõppemist esitama Soome Maksuametile tuludeklaratsiooni.

Seega on 2019. majandusaasta aruande ja  tuludeklaratsiooni esitamise tähtaeg 30.04.2020.

Millised on majandusaasta aruande kohustuslikud osad ja kuidas neid praktikas koostada? Millised on peamised komistuskohad? Millised on tuludeklaratsiooni kohustuslikud osad ja nõuded? Millised on trahvid majandusaasta aruande ja tuludeklaratsiooni esitamata jätmisel?

Koolituse eesmärk on läbi töötada Soome majandusaasta aruande ja tuludeklaratsiooni koostamise protsess ja kohustuslikud osad.

Koolituse läbinu teab Soome majandusaasta aruande ja tuludeklaratsiooni koostamise kohustusi ja nõudeid.

Koolituse viib läbi Kaie Kadakas (BDO Eesti, raamatupidamis- ja aruandlusteenused). Kaie on spetsialiseerunud rahvusvahelistele klientidele, pakkudes Soome raamatupidamise teenust. Tal on pikaajaline kogemus ning teadmised Soome turust ja raamatupidamisest.

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistetega


09:30 - 10:00

Soome aastaaruande koostamine ja selle peamised komistuskohad


10:00 - 11:30

 • Kaie Kadakas

  Kaie Kadakas

  BDO Eesti, raamatupidamis- ja aruandlusteenused, projektijuht

 • Majandusaasta aruande esitamise kohustus
 • Audiitorikohustus
 • Majandusaasta aruande kohustuslikud osad ja nõuded
 • Majandusaasta aruande näidis

Toekas kohvipaus


11:30 - 12:00

Tuludeklaratsiooni koostamine ja selle peamised murekohad


12:00 - 13:30

Kaie Kadakas, BDO Eesti, raamatupidamis- ja aruandlusteenuste projektijuht

 • Tuludeklaratsiooni esitamise kohustus
 • Tuludeklaratsiooni kohustuslikud osad ja nõuded
 • Tuludeklaratsiooni näidis
 • Püsiva tegevuskoha deklareerimine
 • Trahvid majandusaasta aruande ja tuludeklaratsiooni esitamata jätmisel

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtete juhid, ettevõtjad, raamatupidajad, finantsjuhid, juristid ning kõik teised teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus, juhtumi analüüs.

Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kuni 30 kalendripäeva enne sündmuse toimumist (100% Tasu tagastatakse Kliendile) ning osaline taganemine kuni 20 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Osavõtutasu ei tagastata vääramatu jõu korral, kui Sündmuse korraldamine ei ole vääramatu jõu tõttu võimalik. Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Veronika Nuutmann, sündmuste peaprodutsent

Toitlustus:

Jah

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.