Mõjusad tehnikad ärevusega toimetulekuks

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 04.06.2020 - 04.06.2020 Registreerimise lõpp: 02.06.2020 Kestvus: Asukoht: Online-koolitus Hind: 99 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib kuni 3. juunini soodushind Soodushind: 59 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Online-koolitus: Mõjusad tehnikad ärevushäirega toimetulekuks.

Foobiad, paanikahäired, rasked stressreaktsioonid ja kohanemishäired on vaid mõned ärevushäirete liikidest, mida üha sagedamini inimestel diagnoositakse.

Ärevus iseenesest on täiesti normaalne emotsioon. Ohumärgid, mis viitavad ärevushäiretele on see kui pinge ja ärevus on püsiv ega lähe üle. Ei saa magada, peab ärevuse tõttu oma elu mingil viisil piirama, on tekkinud erinevaid kehalisi kaebusi, esinevad paanikahäired jpm.

Veerand kõigist inimestest võib elu jooksul kannatada mõne ärevushäire all.

Online webinari eesmärk on anda ülevaade ärevushäirete erinevatest liikidest ning jagada praktilisi nõuandeid, kuidas ärevushäiretega toime tulla.

Onine webinari läbinu teab millised on võimalused ärevushäiretest vabanemiseks – millised on ravimeetodid ja mida saab teha ise enda aitamiseks.

Praktilisi teadmisi jagab kliiniline psühholoog, Peaasi.ee keskuse tegevjuht ja nõustaja Anna-Kaisa Oidermaa

Küsimusi on võimalik küsida otse webinari ajal. Kui Sul on juba eelnevalt mõni küsimus, saad need lisada webinarile registreerumisel märkuste lahtrisse. Kõikidele osalejatele saadame pärast webinaril osalemist järelvaatamise lingi.

Advertisement banner

Programm

Mõjusad tehnikad ärevushäirega toimetulekuks


10:00 - 11:30

  • Kas üks paanikahoog on juba paanikahäire?
  • Kas muretsemisest on kasu?
  • Kas lennuhirmu vastu aitab rahusti?
  • Millised on võimalused ärevushäireid ravida?
  • Millistest spetsialistidest võib abi olla ja kelle poole esmalt pöörduda?
  • Millised on lihtsad ja mõjusad praktilised tehnikad ärevusega toimetulekuks?
  • Kuidas toetada ärevusega võitlevat või paanikahoo saanud kolleegi/lähedast?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtte ja asutuse juhid, keskastmejuhid, personalitöötajad, meditsiinitöötajad ning spetsialistid, kes väärtustavad tugevat vaimset vormi ning kõrget töövõimekust.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2 AT. Interaktiivne loeng. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.

Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Mari Teppo, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi