21. sajandi liidrioskused

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 09.09.2021 - 09.09.2021 Registreerimise lõpp: 13.08.2021 Kestvus: 5 AT Asukoht: Park Inn by Radisson Central Tallinn, (Narva mnt 7c, Tallinn) Hind: 199 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 12. septembrini Soodushind: 169 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

21. sajandi liidrioskused – inimeste juhtimine ning enesejuhtimine

21. sajandi liidrioskused on inimeste juhtimine ning enesejuhtimine. Tähelepanumajandus koos tekkinud ekraanikoosolekute ajastuga seab inimeste töövõimele täiesti uued väljakutsed. Kuidas selles olukorras enda ja teiste tasakaalu, fookust ja sidusust parandada? Kuidas suhelda nii, et ettevõtte huvid on kaitstud ja inimeste vajadused kuulda võetud?

Nüüdisaegselt juhilt oodatakse üha enam koondnimedega emotsionaalne intelligentsus  ja sotsiaalne intelligentsus tähistatud oskuseid. Maailma Majandusfoorumi tulevikuoskuste edetabelites tõusevad need kompetentsid järjest kõrgemale. Uuringud on näidanud, et kui IQ ja teised omadused on võrdsed, aitavad need niinimetatud pehmed oskused ennustada kuni 90% tippude edust. Hea uudis on, et nagu igat teist oskust, saab ka neid treenida.

Koolituse eesmärk on omandada teadmised, kuidas kiiresti eneseteadlikkust tõsta ning selle kaudu omakorda ümbritsevaid inimesi toetada ja suhteid juhtida.

Koolituse läbinuna õpite eneseregulatsiooni ja empaatia neuroteaduslikke aluseid. Samuti mõistate sisemise motivatsiooni ning coach’iva ja võimestava suhtlemise seoseid. Oskate ühendada elementaarseid arusaamu enesejuhtimisest ja suhtlusoskuseid viisil, mis aitab nii Teid kui toetab ka Teie kolleege.

Praktilise koolituse viib läbi EQversity.com-i koolitaja Marko Lepik (MSc LSE/London, MA Tartu), kes on organisatsioonidele keskendunud emotsionaalse intelligentsuse ja mindfulness’i juhendaja. Marko on Google’is koostöös Stanfordi psühholoogidega loodud EI programmi Search Inside Yourself ning Swinburne’i ülikoolist alguse saanud meeskondade EI hindamise raamistiku Genos juhendaja.

Programm

Registreerimine ja kohv koos suupistetega


09:30 - 10:00

21. sajandi liidrioskused – inimeste juhtimine ning enesejuhtimine


10:00 - 12:00

 • Marko Lepik

  Marko Lepik

  EQversity.com-i koolitaja, SIY Certified Facilitator, Genos 360 EI Practitioner

 • Enesekohased ja sotsiaalsed oskused on lahutamatu tandem
 • Emotsionaalne eneseteadlikkus on arendatav
 • Osad eneseanalüüsi viisidest on teadvelolek, kirjutamine ja teadlik vestlus
 • Eneseteadlikkus loob aluse eneseregulatsiooniks
 • Eelnevad on omakorda sisendiks kognitiivse empaatia rakendamiseks juhtimises
 • Teadliku kuulamise oskus ühendab inimesi

Lõunapaus


12:00 - 13:00

Koolitus jätkub


13:00 - 15:00

Marko Lepik
EQversity.com-i koolitaja, SIY Certified Facilitator, Genos 360 EI Practitioner

 • Paremad otsused läbi emotsionaalse eneseteadlikkuse
 • Kuulamisoskused puudutavad küll sõnade, aga ka tunnete ja peidetud vajaduste nägemise oskust
 • Mis on osavõtlikkuse ja manipulatsiooni vahe
 • Isiklikud väärtused mõjutavad juhi ja töötajate taju ja reaktsioone
 • Coach’iv juhtimine keskendub töötajale kui täisväärtuslikule inimesele

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Juhid, keskastmejuhid, era- ja avaliku sektori keskjuhid, väikeettevõtte tippjuhid, personalijuhid, personalispetsialistid ja kõik teised teemast huvitatud isikud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 5 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Jah

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi