Noorte Suvekool: Sukeldume NUKU teatri võlumaailma!

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 19.08.2020 - 19.08.2020 Registreerimise lõpp: 02.08.2020 Kestvus: Asukoht: NUKU teater, Lai 1/Nunne 4, Tallinn Hind: 80 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind Soodushind: 60 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Noorte Suvekool: Sukeldume NUKU teatri võlumaailma!

Noorte Suvekooli viies päev viib NUKU teatri võlumaailma! Päeva sissejuhatuseks tutvume nukunäitlemise tehniliste harjutustega ning seejärel saab osaleda kolmes põnevas ja arendavas töötoas.

Osalejad saavad tutvuda erinevate teatriametitega, õppida kuidas grimmi teha, meisterdada endale ühe teatrinuku ja läbida lavastuse töötoas kerge lavastusprotsessi – kes näitlejana, kes lavastajana, kes kunstnikuna, mille tulemusena valmib päeva lõpuks üks stseen.

Oodatud on aktiivsed lapsed ja noored vanuses 9 – 13. eluaastat.

Kohtade arv on piiratud!

Noorte suvekooli teiste põnevate päevadega saad tutvuda siin:

13. augustil: FAT rattaretk Kõrvemaa künklikel radadel
14.augustil: Tänavakunstide päev
17. augustil: Teadusdetektiivid laboris – välk, pauk ja planeedimaailm
18.augustil: Seikluslik ellujäämiskursus

Advertisement banner

Programm

Kogunemine ja virgutav hommikuamps


10:00 - 10:30

Nukunäitleja tehnilised harjutused


10:30 - 11:00

Grimmitöötuba avab uksed teatrigrimmi põnevasse maailma!


11:00 - 12:00

Külastame teatri grimmituba ja avastame erinevaid näoilmeid, mida grimmiga luua saab. Sukeldume grimeerija põnevasse maailma, uurides grimmi kaudu karakteri muutmise võimalusi, loome paberkollaaži abil erinevaid näoilmeid ning teeme erinevatest näojoontest lähtuvalt tüpaaže.

Söögivahetund


12:00 - 12:30

Nuku valmistamise töötuba


12:30 - 13:30

Töötoas saavad meisterdamishuvilised valmistada mitmesuguseid nukke ning tutvuda erinevate nukuliikide ajalooga, loomise ja mängimise põhimõtetega.

Magusa ampsu paus


13:30 - 13:45

Lavastuse töötuba


13:45 - 16:00

Lavastuse töötuba toimub ühistööna, mille tulemusena lavastatakse üks stseen. Töötuba toimub gruppides, kuhu kuuluvad lavastaja, kunstnik, lavatehnik, kostümeerija, nukumeistrid ja näitlejad.

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

7

Sihtrühm:

Noored vanuses 9-13

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 7 AT. Praktilised töötoad. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Veronika Nuutmann, sündmuste peaprodutsent

Toitlustus:

Jah

*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.