PERSONALIKOOLITUS: Innusta, hoia, tunnusta!

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 12.09.2012 - 12.09.2012 Registreerimise lõpp: 31.08.2012 Kestvus: Asukoht: Sokos Hotel Viru (Viru väljak 4, Tallinn) Hind: 138 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Paljud ettevõtted seisavad sageli probleemi ees, kuidas leida uusi ning efektiivseid meetodeid töötajate innustamiseks, kui vanad motiveerimisvahendid on ennast ammendanud. Koolitusel keskendutakse erinevatele  uutele ning innovaatilistele motiveerimise võimalustele, jagatakse nõuandeid ning praktilisi kogemusi, kuidas töötajaid inspireerida.

Advertisement banner

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistega


09:30 - 10:00

Innusta, hoia, tunnusta!


10:00 - 11:30

  • Tiina Saar

    Tiina Saar

    Proekspert AS, personalijuht; hinnatud karjäärinõustaja

Tiina Saar
Proekspert AS, personalijuht; hinnatud karjäärinõustaja

  • Terviklik arenguring motiveerimise teenistuses
  • Uued ning innovaatilised motiveerimise võimalused
  • Juhi roll kaasaegsel motiveerimisel. Kolm küsimust, millega töötajate silm särama panna
  • Sotsiaalne innovatsioon motiveerimise teenistuses. Eesti ettevõtete näited.

Toekas kohvipaus


11:30 - 12:00

Koolitus jätkub


12:00 - 13:30

Klaas-Jan Reincke
CPD Arenduskeskus, tegevjuht/partner

Väga häid inimesi on tööandjate jaoks järjest raskem endaga siduda ja samal ajal muutuvad olemasolevad töötajad nõudlikumaks. Samas ei ole paljudel ettevõtetel rahalisi ressursse nii palju, et saaks pidevalt preemiaid, hüvitisi või muid materjaalseid motivaatoreid kasutada. See tähendab kasvavat väljakutset juhtidele: nad peavad oskama oma inimesi sisemiselt motiveerida, ehk töö sisust tulenevalt. Räägin koolitusel mida juhid teha saaksid selleks, et inimestel aidata oma tööd huvitavamaks muuta. Kui inimene oskab oma tööd nautida, on tema pühendumus suurem ja rahalised boonused mängivad väiksemat rolli.

Koolitus jätkub


13:30 - 14:30

Kairi Pauskar
Nortal AS, personalijuht

Kairi Pauskar räägib oma töö kogemuste põhjal, kuidas on õnnestunud uusi töötajaid leida ja olemasolevaid hoida vaatamata sellele, et IT sektoris on olnud aastaid tohutu talentide puudus ja ühelgi heal töötajal ei ole keeruline teisest ettevõttest kõrgemat töötasu või mõnusaid soodustusi saada. Kairi räägib veel, mis on inimeste jaoks tegelikud motivaatorid, kuidas need on välja selgitatud ning milline on personaliosakonna ja juhtide roll töötajate pühendumuse tagamisel.

Koolituse lõpetamine


14:30 - 14:35

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

Sihtrühm:

Õppemeetodid:

Loobumistingimused:

Projektijuht:

Toitlustus:

Ei