PERSONALIKOOLITUS: Kuidas leida ja hoida head töötajat?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 18.09.2014 - 18.09.2014 Registreerimise lõpp: 27.08.2014 Kestvus: Asukoht: Hotel L´Ermitage (Toompuiestee 19, Tallinn) Hind: 158 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Tööjõupuudus on viimasel ajal üks aktuaalsemaid probleeme. Kuid veelgi põletavamad küsimused on need, et kuidas jõuda töötajani, kes hetkel aktiivselt tööd ei otsi või miks peaks andekas töötaja soovima just teie organisatsioonis töötada.

Kogu koolituse vältel on üheskoos laval tööjõuprobleemide üle arutlemas ning soovitusi jagamas meie konverentsiklientide poolt kõrgeimalt hinnatud personalijuhid Maria Kütt ning Irene Metsis.

Advertisement banner

Programm

Registreerumine ja hommikukohv koos suupistega


09:30 - 10:00

Kuidas leida head töötajat?


10:00 - 12:00

Kuidas jõuda töötajate otsimisel nendeni, kes töötavad mõnes teises organisatsioonis ja on oma tööga rahul? Kas värbamismaastikul on veel midagi sellist, mis meil on avastamata? Mis tagab selle, et meie juurde tahetakse tööle tulla?

Nii mõnigi on harjunud mõtlema, et värbamine saab alguse töökuulutuse avaldamisest internetis või sõna välja saatmisest tuttavatele. Edukas värbamine algab siiski pisut varem - organisatsiooni, ameti ja potentsiaalse sihtrühma tundma õppimisest. Muidugi on mõni värbamiskanal tõhusam kui teine, aga enne selleni jõudmist peab värbaja tundma nii "kaupa" kui "klienti". Koolitusel analüüsime oma värbamisega seotud tänaseid tegevusi, vaatame, kuidas tööandja tegevussektor mõjutab värbamist ning millised on meie veel avastamata ressursid.

Lõuna


12:00 - 13:00

Kuidas hoida head töötajat?


13:00 - 15:00

Maria Kütt
Tunnustatud personalijuht

Irene Metsis
G4S Eesti AS, personalidirektor

Miks peaks keegi tahtma töötada just selles organisatsioonis ja mitte mõnes teises? Kuidas luua keskkonda, mis aitab igaühel anda endast parima? Kuidas ühildada isiklik õnn ja töised tegemised?

Martin Seligman on sõnastanud „õnne valemi“ öeldes, et õnn koosneb positiivsetest emotsioonidest, jäägitust pühendumisest, toetavatest suhetest, tähendusrikastest ettevõtmistest ja saavutuste tunnustamisest. Koolitusel räägime, milliseid eeldusi saab iga tööandja luua selleks, et inimesed oleksid õnnelikud nii tööl kui väljaspool. Mõne tegevuse proovime iseenda peal ära ka. Märksõnadeks on holistiline lähenemine, suuna seadmine ehk eesmärgistamine, tagasiside jm arendusmeetodid, tasustamine.

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

Sihtrühm:

Õppemeetodid:

Loobumistingimused:

Projektijuht:

Toitlustus:

Ei