Praktiline koolitus: Lühiajaline juhendamine töökohal

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 05.02.2015 - 05.02.2015 Registreerimise lõpp: 03.02.2015 Kestvus: Asukoht: Original Sokos Hotel Viru (Viru väljak 4, Tallinn) Hind: 168 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Koolituse eesmärk on anda praktilisi oskusi, mille abil saavutada nii uute kui ka staažikate töötajate tulemuslikkus.

Koolituse tulemusena tekib osalejatel selgus erinevate juhendamismeetodite kasutamiseks ja täieneb “tööriistakast”. Õpime läbi erinevate meetodite vastandamise, toetume reaalsest elust võetud olukordade analüüsile ja kohapeal praktilisele lahendamisele.

Koolituse viib läbi Ivar Lukk, kes  on viimased 25 aastat olnud tippjuht finantsvaldkonnas, telekommunikatsiooni, tootmise, infoteenuste pakkumise, kaitsetööstuse, kinnisvara arenduse jt. valdkondades Eestis, Norras, Rumeenias, Lätis ja Leedus. Tuntumad tema juhitud ettevõtted on Forekspank, Tallinna Väärtpaberibörs ja Tele2 Eesti.

Ivar alustas juhtimiskoolituste läbiviimist 2011. aastal koolitusfirma Invicta OÜ koostööpartnerina. Käesolevaks ajaks on ta läbi viinud üle 120 juhtimiskoolituse. Ivar on ka sertifitseeritud NLP coach ja tegeleb aktiivselt tipp- ja keskastmejuhtide coachinguga Eestis ja teistes Euroopa Liidu riikides.

Advertisement banner

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistega


09:30 - 10:00

Uue töötaja väljaõpe


10:00 - 12:00

Ivar Lukk
coach

Uue töötaja töölevõtmine on alati risk. Kas on leitud õigete isikuomadustega inimene ja kas tema väljaõpetamine ning motiveerimine saab hästi tehtud? Kui töötaja “ei lähe käima”, läheb kaotsi parasjagu aega, raha ja energiat. Uue tulija kiireks sisse elamiseks ning vajalike teadmiste ja oskuste omandamiseks on mitmeid meetodeid: koolitus, mentorlus, coaching. Nende õige kasutamine ja omavahel kombineerimine on tulevase edu aluseks.

Lõuna uuenenud restoranis Merineitsi


12:00 - 12:45

Kui staažikas töötaja ei täida soovitud eesmärke, kuidas siis juhendada


12:45 - 14:45

Ivar Lukk
coach

Tõenäoliselt iga juhi kogemuste pagasis leidub juhtumeid, kus organisatsioonis juba tükk aega töötanud inimene ei täida soovitud eesmärke. Mida siis peale hakata? Inimesed on ju paraku erinevad ja ei ole universaalset “ravimit”, mis igas olukorras aitaks.

Siin tulevad juhile appi igapäeva-coachingu oskused, mis aitavad leida probleemide põhjused või tulemuslikkuse takistused. Kui suunata töötaja oma nõrkade kohtade või vajakajäämiste teadvustamisele ja nendele lahenduste leidmisele, võib tulla välja ka esialgu keerukana tunduvatest olukordadest.

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

Sihtrühm:

Õppemeetodid:

Loobumistingimused:

Projektijuht:

Toitlustus:

Ei