Üldinfo

Koolitus toimus:
26.03.2020
Kestvus:
0,7 AT
Hind: Liitu sooduspakkumistega
69 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind 39€ + km

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata 14 päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Antud teema on pärit Eesti Dokumendihalduse Konverents 2020: Andmetel põhinev teabehaldus sündmuselt. Eesti suurim dokumendi- ja infohalduritele suunatud konverents keskendus sel korral andmetel põhinevale teabehaldusele.

Organisatsioonide infokultuur ning dokumendi- ja teabehalduri töö on pidevas muutumises. Iga päev tuleb silmitsi seista uute väljakutsetega – kuidas organisatsiooni teabehaldust targalt korraldada?

Lisaks teabe- ja infohalduri tööle on lähiajal lisandumas ka andmehalduri roll. Andmed on uue ajastu kuld. Mida suure hulga andmetega teha ning kuidas neid õigesti hoida ja arhiveerida?

Juba kümnendat korda toimuval konverentsi laval astusid üles parimad eksperdid, kelle sõnal on valdkonna arengus märkimisväärne mõjuvõim.

Programm

Dokumentide ja andmekandjate krüpteerimine

Tänapäeval on suur hulk andmeid ning dokumente sellised, mis ei tohi sattuda võõraste pilkude kätte. Oskuslikul kasutamisel on krüpteerimine hea võimalus enda ning organisatsiooni salajasi andmeid ja dokumente kaitsta.

  • Mis on krüpteerimine ja kuidas seda kasutada saladuste kaitsel?
  • Suurim probleem – krüpteerimisega kaasnev võtmehaldus
  • Suur oht – krüpteerimata dokumendid kaasaskantaval meedial (mälupulgad, välised kõvakettad, sülearvutid, pihuarvutid)
  • Kui reaalne on, et krüpteerimata dokumendi edastamisel üle võrgu satub see valedesse kätesse?
  • Erinevad võimalused ja vahendeid krüpteerida faile, kõvakettaid, mälupulki jms
  • Kuidas peita lisaks krüpteerimise ehk peitmise fakti ennast ehk steganograafia tooted

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Salvestus
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Dokumendihaldurid, arhivaarid, infohaldurid, sekretärid, assistendid, juhid ning kõik teised teemast huvitatud.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 0,7 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus.
Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:
Piret Lauk, sündmuste produtsent