Saneerimine kui päästerõngas ettevõtetele kriisiolukorras

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 02.06.2020 - 02.06.2020 Registreerimise lõpp: 27.05.2020 Kestvus: Asukoht: Online-koolitus Hind: 79 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Saneerimine kui päästerõngas ettevõtetele kriisiolukorras

Seoses laastava koroona viirusest tekkinud kriisiga, on mitmed ettevõtted teatanud saneerimise otsusest. Laiemat kõlapinda on meedias leidnud legendaarse rõivatootja Baltika ning T1 kaubanduskeskuse saneerimismenetluse algatamine. Mõlemat ettevõtet nõustab käesoleva koolituse läbiviija, advokaadibüroo Cobalt vandeadvokaat Annika Jaanson.

Kui koroonaviirus on ettevõtet tabanud eriti valusalt, siis tasub kaaluda saneerimismenetluse algatamist, sest selle mõte ongi ajutiste raskuste ületamine.

Saneerimine tagab jätkusuutliku ja kasumliku majandamise, aitab vältida pankrotistumist ja ümber kujundada võlausaldajate nõuded.

Saneerimise teel saavad pankrotistumist vältida ettevõtted, kelle makseraskused on ajutised, kelle toodete järele on tavaolukorras nõudlust ning kus on võimalik kärpida tegevuskulusid.

Tulenevalt EV valitsuse poolt kehtestatud eriolukorrale toimuvad Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse poolt korraldatavad koolitused kuni 11. juunini 2020. a online-koolitustena.

Kuidas online-koolitus toimub?

  • Mõni päev enne koolituse toimumist saadame registreerunutele lingi, mille kaudu saab toimumispäeval siseneda online-koolituse keskkonda. Vajalik arvuti ja hea interneti olemasolu.
  • Koolituse ajal saab lisaks kuulamisele esitada koolitajale chataknasse küsimusi. Koolitaja vastab suuliselt.
  • Lisaks saadame peale online-koolitust järelvaatamise lingi, mis on aktiivne viis päeva.
Advertisement banner

Programm

Veebikeskkonda kogunemine


09:55 - 10:00

Saneerimine kui päästerõngas ettevõtetele kriisiolukorras


10:00 - 11:00

  • Mis on saneerimine ja kellel võiks sellest abi olla?
  • Millal tuleks saneerimise peale mõtlema hakata?
  • Milline on saneerimise praktiline protsess ja millised on need meetmed, mida saneerimine võimaldab ettevõtte päästmiseks rakendada?
  • Millised on eeldused edukaks saneerimiseks?
  • Mida tähendab saneerimine võlausaldaja jaoks?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtjad, ettevõtete juhid, juristid, raamatupidajad, finantsjuhid ja kõik teised teemast huvitatud

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 1,3 AT. Interaktiivne loeng. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Veronika Nuutmann, sündmuste peaprodutsent

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi