Seminar: Kas ja kuidas kolida oma ettevõttega pilve?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 02.06.2016 - 02.06.2016 Registreerimise lõpp: 13.05.2016 Kestvus: Asukoht: Nordic Hotel Forum (Viru väljak 3) Hind: 168 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Kuidas lahendada olukord, kus ettevõtte arvuteid vaevab virtuaalne ruumipuudus, tähtsad failid on kõvaketastel või mälupulkadel ning andmeid jagatakse emaili teel? Üheks võimaluseks on kolida kogu kontoriga pilve.

Pilve kolimise ning seal toimetamisega kaasneb aga palju küsimusi ning kõhklusi. Näiteks, millised on pilves tegutsemise riskid ning milline süsteem on ettevõtte jaoks kõige sobilikum? Kuidas näeb välja „kolimine“ ning mida see ettevõtte jaoks kaasa toob? Kui suurt investeeringut nõuab üleminek pilvesüsteemile?

Praktilisel pilveseminaril räägitakse ausalt ning otsekoheselt erinevate pilvekontorite eelistest, puudustest ja turvariskidest, et anda osalejale ülevaade, milline pilveteenus sobib konkreetsele ettevõttele kõige paremini. Lisaks jagavad seminaripäeval kogemust kaks juba pilve kolinud ettevõtet. Räägitakse avameelselt ettetulnud takistustest ning jagatakse oma kogemuse põhjal soovitusi, kuidas üleminek ning pilves tegutsemine sujuvaks muuta.

Seminaripäeva juhib Primend OÜ teenuste juht Tõnis Tikerpäe. Tõnis on 15 aastat tegelenud klientidele mugavate IT-lahenduste pakkumisega.

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistetega


09:30 - 10:00

Kas ja kuidas kolida oma ettevõttega pilve?


10:00 - 11:30

  • Ausalt ja avameelselt pilvekontorist! Millised on pilveteenuse kasutamise eelised ja puudused?
  • Alustame algusest: erinevate pilvekontorite võrdlus ehk süsteemide eelised, puudused ning kasutusmugavus ja sobivus ettevõtte profiiliga
  • Kuidas näeb reaalselt välja ettevõtte kolimine pilve?
  • Pilveteenuse turvalisus – müüdid ja tegelikkus. Milliste riskidega peab arvestama ning kuidas neid maandada?
  • Pilveteenuse võimalused: protsessijuhtimine, analüüs, müük ja turundus
  • Kuidas pilvede võimalusi ära kasutada?
  • Vaade tulevikku ehk kuhu liigume edasi ning mis saab pilvest aastate pärast?

Toekas kohvipaus


11:30 - 12:00

Kas ja kuidas kolida oma ettevõttega pilve?


12:00 - 12:30

Praktiku kogemus: Amserv Grupi pilve kolimine ning seal toimetamine


12:30 - 13:00

Praktiku kogemus: Lehe Pruulikoja pilve kolimine ning seal toimetamine


13:00 - 13:30

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Seminar

Lektorite arv:

3

Sihtrühm:

Ettevõttete ja asutuste juhid, IT spetsialistid, dokumendi- ja infohaldurid, arhivaarid, organisatsiooni andmebaaside eest vastutajad

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4,5 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus, juhtumi analüüs.

Loobumistingimused:

Kirjalikul teavitamisel 100% maksumusest kuni 18.05.2016; 50% maksumusest ajavahemikul 19.05 – 25.05.2016. Kui loobutakse hiljem kui 25.05.2016 osavõtutasu ei tagastata ning arve kuulub tasumisele.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Piret Lauk, koolituste ja konverentside projektijuht

Toitlustus:

Jah

*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.