Kõik oluline Soome palga ja palgamaksude arvestamisest

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 08.10.2020 - 08.10.2020 Registreerimise lõpp: 06.10.2020 Kestvus: Asukoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn) Hind: 179 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind Soodushind: 139 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Koolituse eesmärk on anda ülevaade, kuidas arvestada Soomes töötavate töötajate palkasid, kuidas toimub maksuarvestus, kuhu riiki tuleb makse maksta, kuidas arvestada puhkusetasu, haigusrahasid, millised on peamised komistuskohad jpm.

Soome töölepingu seaduse kohaselt tuleb palk maksta töötasu arvestamise perioodi viimasel päeval. Kui ajapalk põhineb perioodil, mis on lühem kui nädal, tuleb töötasu maksta vähemalt kaks korda kuus ja muul juhul üks kord kuus. Palka arvestatakse kollektiivlepingute alusel. Kollektiivlepinguid on kokku ca 160 ja need katavad hinnanguliselt 90% ametialadest. Koolitusel käsitletakse Soome palga- ja palgamaksude arvestuse aluseid, tutvustatakse kollektiivlepinguid, tööaja-, puhkusetasu – ja haigusrahade arvestust ning palgamaksude deklareerimist.

Praktilisi teadmisi jagab CH Konsultatsioonid OÜ juhataja Christer Haimi.

Advertisement banner

Programm

Registreerimine ja kohv koos suupistetega


09:30 - 10:00

Soome palgaarvestus


10:00 - 11:30

  • Tööandjaregister
  • Tööleping
  • Kollektiivleping
  • Palgaarvestus
  • Päevarahad
  • Töötasu arestimine

Toekas kohvipaus


11:30 - 12:00

Soome palgamaksude arvestus


12:00 - 13:30

Christer Haimi
CH Konsultatsioonid OÜ juhataja

  • Maksukaart
  • Sotsiaalkindlustused
  • Tulorekister
  • Palgamaksude deklareerimine

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtete juhid, ettevõtjad, personalitöötajad ning kõik teised teemast huvitatud isikud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng, auditooriumi kaasatus ja praktilised harjutused. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Õpiväljundite saavutamist hinnatakse koolituse individuaalsete harjutuste lahendamise käigus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.

Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

 

Projektijuht:

Mari Teppo, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Jah

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.