Tuleohutuse seaduse olulised muudatused

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 03.03.2021 - 03.03.2021 Registreerimise lõpp: 01.03.2021 Kestvus: Asukoht: Online-koolitus Hind: 149 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind Soodushind: 99 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Riigikogu võttis vastu tuleohutuse seaduse muudatused, mis puudutavad olulisel määral ligi 10 000 hooneomanikku, kus asuvad kas suuremad bürood, garaažid või tootmis- ja laohooned.

Uus seadus sätestab füüsiliste ja juriidiliste isikute ning riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutuste ja organite kohustused, õigused ja vastutuse tuleohutuse tagamisel ning riikliku järelevalve teostamise.

Tuleohutuse seaduse muudatused hõlmavad endas muudatusi, millega juhid ja spetsialistid, kes tuleohutuse eest vastutavad, kindlasti tutvuma peavad. Näiteks viiakse sisse tuleohutusülevaatuse kohustus ja antakse kohalikele omavalitsustele suurem otsustusõigus seoses ehitus- ja kasutuslubade menetlusega.

Koolituse eesmärk on anda põhjalik ülevaade olulistest tuleohutuse seaduse muudatustest.

Osalema on oodatud kõik juhid ja spetsialistid, kes vastutavad ettevõttes või asutuses tuleohutuse eest – hotellides, büroohoonetes, kaubanduskeskustes, lasteaedades, koolides ja teistes hoonetes.

Praktilisi teadmisi jagab Tulipunane OÜ tuleohutusekspert Ardon Kaerma.

Advertisement banner

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:45 - 10:00

Tuleohutuse seaduse olulised muudatused


10:00 - 11:30

  • Uus teenus turul - Tuleohutusteenus, kes seda teenust võivad osutada?
  • Ehitusprojekti tuleohutusosa ekspertiis - millistele hoonetele see kehtib?
  • Tuleohutusülevaatus – milliseid dokumente tuleb esitada ja kuidas ülevaatus läbi viiakse?
  • Ehitus- ja kasutusluba ilma Päästeameti kooskõlastuseta
  • Milliste hoonete kohta tuleb koostada tulekahju korral tegutsemise plaan?
  • Küttesüsteemide hindamise esitamine muutub
  • Vingugaasiandur muutus kohustuslikuks

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Juhid ja spetsialistid, kes vastutavad ettevõttes või asutuses tuleohutuse eest – hotellides, büroohoonetes, kaubanduskeskustes, lasteaedades, koolides ja teistes hoonetes.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Osalejad saavad personaalselt vastused enda küsimustele.
Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus.
Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.
Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Mari Teppo, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.