Üldinfo

Toimumise kuupäev:
17.02.2012
Registreerimise lõpp:
01.02.2012
Asukoht:
Sokos Hotel Viru (Viru väljak 4, Tallinn)
Hind: LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA
110.00 € + km

Paljud meist on avanud suure õhinaga Microsoft Office Exceli 2007 (või veelgi uuema versiooni) kuid seejärel jäänud nõutult vaatama…? Lisaks sellele, et ülesehitus on täiesti uudne  ning segadusttekitav, on lisandunud ka palju uusi funktsioone, millega esialgu ei oska midagi peale hakata…!?

Seminar loob osalejale võimaluse Excelit edaspidi probleemivabalt kasutada, pakkudes praktilisi ja koheselt rakendatavaid teadmisi ja oskusi programmiga töötamiseks. Exceli praktiline seminar algajatele sobib kõigile neile, kel soov kasutada Microsoft Office Exceli 2007 või hilisemat versiooni, luues eelduse seda targalt ja teadlikult käsitseda!

NB! Soovitame kaasa võtta sülearvuti, mis võimaldab koos juhendajaga järgi proovida seminaril käsitletavaid Exceli funktsioone. Seminaril käsitletavad teemad ja materjalid on hiljem osalejatele kättesaadavad veebipõhiselt.

Seminaripäeva viib läbi Henn Sarv, IT Koolitus, koolitaja.

Henn Sarv, Microsofti tunnustatud lektor (MCT) ja paljude teiste tunnustuste omanik, … kes õpetab arvuti ja erinevate tarkvaralahenduste kasutamist juba üle 16 aasta – seda nii algajatele kui ka arvutispetsialistidele. Üks Hennu lemmkuid ja pea iga asja kasulik töövahend on Excel. Ta on seda kasutanud juba ligi 20 aastat ja omandanud päris palju kogemusi ning oskusi.

Suur osa neist kogemustest põhineb väga lihtsatel ja efektiivsetel töövõtetel, mida kasutajad lihtsalt ei tea, kuid võiks omandada.Senine tagasiside paljudelt, kes tema kursustel või konsultatsioonidel osalenud, kinnitab, et oskused ja töö efektiivsus peale kursuseid on hüppeliselt kasvanud. Mõnedki keerulisena tundunud asjad lahenesid väga lihtsaks. Henn: „Mul on alati rõõm ja heameel jagada oma oskusi ja kogemusi. Seda nii kursustel, seminaridel, kirja teel kui ka otsevestlustes.”

Programm

09:30 - 10:00

Registreerimine ja hommikukohv

10:00 - 11:45

Praktiline töötuba I: „Saame tuttavaks!“

Henn Sarv
IT Koolitus, koolitaja

  • Kuidas Exceliga sina peale saada. Teha tööd palju kiiremini ja lihtsamalt kui arvata oskad
  • Kuidas Excelit taltsutada, kui Excel teeb seda mida sa käsid, mitte seda mida sa tahad

11:45 - 12:45

Lõuna

12:45 - 13:45

Praktiline töötuba II: „Kuidas saada hakkama põhilisega...“

Henn Sarv
IT Koolitus, koolitaja

  • Kuidas Excelit arvutama panna. Kõik arvutustest valemiteni. Natuke ka funktsioone
  • Kuidas Excel mäletama panna. Mitte arvutusvahend vaid andmebaas

14:45 - 16:15

Praktiline töötuba III: „Tean ja juba ka oskan!“

Henn Sarv
IT Koolitus, koolitaja

  • Kuidas Excelist veel palju rohkem kätte saada? Mitmeid huvitavaid ning olulisi teemasid

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Seminar
Toitlustus:
Ei