Uue Exceli III astme praktiline seminar koostöös IT Koolitusega

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 04.11.2011 - 04.11.2011 Registreerimise lõpp: 02.11.2011 Kestvus: Asukoht: Clarion Hotel Euroopa (Paadi 5, Tallinn) Hind: 128.00 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Seminar keskendub Microsoft Office Exceli 2007 või hilisema versiooni uutele ning keerulisematele funktsioonidele. Seminar on mõeldud neile, kelle igapäevatöö nõuab põhjalikke teadmisi ning oskusi Exceli programmiga töötamiseks. Vajalikud on algteadmised Exceli põhifunktsioonidest. Eelduseks on kas pikaajaline Exceli kogemus, I või II astme koolituse läbimine. Seminar ei eelda eelnevaid teadmisi vanemast versioonist ning võimaldab alustada Exceli kasutamist juba seminarile järgnevast päevast!

NB! Soovitame kaasa võtta sülearvuti, mis võimaldab koos juhendajaga järgi proovida seminaril käsitletavaid Exceli funktsioone. Seminaril käsitletavad teemad ja materjalid on hiljem osalejatele kättesaadavad veebipõhiselt.

Seminaripäeva viib läbi Henn Sarv, IT Koolitus, koolitaja.Henn Sarv

Henn Sarv, Microsofti tunnustatud lektor (MCT) ja paljude teiste tunnustuste omanik, kes õpetab arvuti ja erinevate tarkvaralahenduste kasutamist juba üle 16 aasta – seda nii algajatele kui ka arvutispetsialistidele.
Üks Hennu lemmkuid ja pea iga asja kasulik töövahend on Excel. Ta on seda kasutanud juba ligi 20 aastat ja omandanud päris palju kogemusi ning oskusi.
Suur osa neist kogemustest põhineb väga lihtsatel ja efektiivsetel töövõtetel, mida kasutajad lihtsalt ei tea, kuid võiks omandada.
Senine tagasiside paljudelt, kes tema kursustel või konsultatsioonidel osalenud, kinnitab, et oskused ja töö efektiivsus peale kursuseid on hüppeliselt kasvanud. Mõnedki keerulisena tundunud asjad lahenesid väga lihtsaks.
Henn: „Mul on alati rõõm ja heameel jagada oma oskusi ja kogemusi. Seda nii kursustel, seminaridel, kirja teel kui ka otsevestlustes.”

Programm

Registreerimine ja hommikukohv


09:30 - 10:00

Exceliga analüüsima andmeid


10:00 - 11:45

 • Meenutus ja värskendus andmebaasidest excelis
 • Pivoodid – mis need on ja kuidas end teenima panna
 • Mitmed kavalused ja abivahendid
 • Mida teha kui andmeid on tõesti palju (üle miljoni)

Lõuna


11:45 - 12:45

Kuidas võtta valemitest viimast?


12:45 - 14:30

 • Viitevalemid, isemuutuvad ja arvutavad nimed
 • Mida teha, kui valemid hakkavad oma elu elama

Kohvipaus


14:30 - 14:45

Jalg maha programmeerijana


14:45 - 16:15

 • Mis on VBA, makrod ja programmid
 • Kui funktsioonidest jääb väheks – omatehtud funktsioon
 • Kui olen laisk ja ei taha käsitööd teha – omatehtud protseduur
 • Kuidas panna Exceli tööleht elama – juhtelemendid lehel
 • Kuidas kõik see käepäraseks teha – menüüriba ja muud vigurid

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Seminar

Lektorite arv:

Sihtrühm:

Õppemeetodid:

Loobumistingimused:

Projektijuht:

Toitlustus:

Ei