Üldinfo

Toimumise kuupäev:
18.11.2021
Registreerimise lõpp:
16.11.2021
Asukoht:
Online-koolitus
Hind: LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA
199 € + km

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Koolitus annab 2,2 TP (inseneri täiendõppe punkti).

2021. aasta algusest on kasutajateni jõudnud täielikku ümbersündi läbi tegeva ehitisregistri uued moodulid. Igal järgneval kuul on avanemas uus arenduslõik. Millised on registri uuendused ja laienenud võimalused ning kuidas neid kasutada?

Praktilise koolituspäeva eesmärk on koos kasutajatega samm-sammult EHR’i süsteemis läbi käia kõik muudatused ja välja tuua uued pakutavad võimalused registri kasutamisel. Üheskoos tehakse selgeks uue keskkonna toimimise loogika, et kasutaja õpiks kogu süsteemi ja vajalikke tööriistu operatiivselt kasutama.

Koolituse läbinu teab EHR’is toimunud muuatusi ja lahendusi praktikas enim levinud probleemkohtadele, mis on tekkinud uue ehitisregistri kasutamisel.

Praktilisi teadmisi jagab Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ehitus- ja elamuosakonna ehitisregistri talituse peaspetsialist ja ehitisregistri klienditeenindustiimi juht Ege Netse.

 

Programm

09:45 - 10:00

Kogunemine veebikeskkonda

10:00 - 12:00

Uue ehitisregistri praktiline koolituspäev

 • Ege Netse

  Ege Netse

  Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ehitus- ja elamuosakonna ehitisregistri talituse peaspetsialist ja ehitisregistri klienditeenindustiimi juht.

Uued võimalused ehitisregistris:

 • Andmete esitamise teatis
 • Ehitus- ja kasutusload ning -teatised
 • Visuaalsed võimalused ja kaardiotsing
 • „Minu ehitised“
 • Praktilised küsimused, nagu enda ja oma ettevõtte andmete haldamine, teavitused jmt
 • Statistilised päringud
 • Lahendused praktikas enam küsimusi tekitavatele murekohtadele

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:
Webinar
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Ehitusettevõtjad, projekteerijad, arendajad, arhitektid ning kõik teised, kes peavad sisestama andmeid ehitisregistrisse.
Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2,6 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.
Kui valitsus keelab covidi leviku tõttu kogunemised, viiakse programm veebi ning osalemistasu jääb samaks.

Projektijuht:
Mari Teppo, eriprojektide juht
Toitlustus:
Ei
* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.