Värske riigihangete kohtu- ja vaidlustuspraktika

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 15.09.2022 - 15.09.2022 Registreerimise lõpp: 14.09.2022 Kestvus: Asukoht: Online-koolitus Hind: 219 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Värske riigihangete kohtu- ja vaidlustuspraktika

Koolituse eesmärk on anda põhjalik ülevaade riigihangete valdkonnas viimasel ajal enim segadust ja vaidlusi tekitanud küsimustest. Praktilisi teadmisi jagab riigihangete ekspert ning advokaadibüroo Sirel ja Partnerid jurist Kristiina Kaarna. K.Kaarna on 2017. aasta riigihangete seaduse üks autoreid ja tegutsenud riigihangete valdkonna eksperdi ja avaliku koolitajana üle 10 aasta.

Koolituse läbinu teab muuhulgas, hankija kaalutlusõigust enda hanke kehtetuks tunnistamisel ja pakkumuse hindamisel. Alltöövõtja rolli hankelepingu täitmisel, ristsubsideerimisest alapakkumuse välistajana jpm.

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:45 - 10:00

Värske riigihangete kohtu- ja vaidlustuspraktika


10:00 - 12:00

• Hankija poolt enda hanke kehtetuks tunnistamise kaalutlusõiguse sisustamise küsimus
• Hankijal kaalutlusruum jätta pakkumuse vastavuse hindamisel selgitus pakkujalt küsimata
• Alltöövõtjale tuginemisel alltöövõtja roll hankelepingu täitmisel
• Kohtu kontroll selle üle, kas varasema lepingurikkumise korral saab hankija seda pakkujat kõrvaldada
• Ristsubsideerimine alapakkumuse välistajana

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Hankijad ja pakkujad, juristid, hankespetsialistid ning kõik teised

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2,6 AT. interaktiivne loeng ning praktilised ülesanded. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Mari Teppo, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.