Tehisintellekti (AI) praktiline kasutamine KYC/AML ja compliance valdkonnas
Üldinfo
Saada sõbrale Toimumise kuupäev: 12.12.2024 Registreerimise lõpp: 12.12.2024 Kestvus: 4 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 189 € + kmTehisintellekti (AI) praktiline kasutamine KYC/AML ja compliance valdkonnas.
Koolitus on mõeldud AML/KYC ja compliance spetsialistidele, finantsjärelevalve ekspertidele ning kõigile, kes tegelevad rahapesu tõkestamise (AML) ja kliendi tundmise (KYC) protsessidega.
Koolituse eesmärk: tutvustada osalejatele kaasaegseid tehisintellektil põhinevaid tööriistu ja tehnoloogiaid, mis oluliselt parandavad kliendi kontrollimise protsesside tõhusust, andmeanalüüsi automatiseerimist ja kahtlaste tehingute tuvastamist. Vaatleme peamisi aspekte, mis puudutavad tehisintellekti kasutamist KYC/AML ja vastavuse valdkonnas, sealhulgas:
- Tehisintellekti tööpõhimõtted vastavuses;
- Andmete automaatne kogumine erinevatest allikatest, sealhulgas sotsiaalmeediast ja registritest;
- Dokumentide verifitseerimise tarkvara;
- PEP ja sanktsioonide nimekirjade kontrollimise tööriistad;
- Kahtlaste tehingute ja ebatüüpiliste käitumismustrite tuvastamise meetodid;
- Biomeetriline verifitseerimine ja kliendiriskide hindamine;
- Andmekaitse ja konfidentsiaalsusnõuetele vastavuse tagamine.
Koolituse läbinu saab teada: kuidas tehisintellekti abil automatiseerida ja täiustada klientide ja partnerite kontrollimise protsesse, hinnata riske ning vastata regulatiivsetele nõuetele. Koolituse raames käsitleme ka reaalseid näiteid tehisintellekti edukast kasutamisest KYC/AML valdkonnas.
Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.
Programm
12.12.2024
Tehisintellekti (AI) praktiline kasutamine KYC/AML ja compliance valdkonnas
14:00 – 17:00
-
Sertifitseeritud rahapesu tõkestamise spetsialist. Jurist.
- KYC/AML ja compliance’i valdkonnas kasutatavad tehisintellekti tööpõhimõtted.
- Tööriistad ja meetodid andmete automaatseks kogumiseks avatud ja suletud allikatest, sealhulgas sotsiaalmeediast ja registritest.
- Tarkvaralahenduste ülevaade, mida kasutatakse isikut tõendavate dokumentide, passide ja muude dokumentide ehtsuse kontrollimiseks ja verifitseerimiseks.
- Tööriistad isikute automaatseks kontrollimiseks PEP nimekirjade ja sanktsioonide alusel.
- Tehisintellekti kasutamine ebatüüpiliste käitumismustrite ja kahtlaste tehingute tuvastamiseks, mis võivad viidata rahapesule.
- Tööriistad klientide ja partnerite riskihindamiseks.
- Biomeetriline verifitseerimine ja käitumisanalüüs.
- Tehisintellekti kasutamise vastavus andmekaitse ja konfidentsiaalsuse regulatiivsetele nõuetele.
- Reaalsete näidete analüüs tehisintellekti edukast rakendamisest KYC/AML ja compliance’i protsessides.
Õppekorralduse alused
Sündmuse tüüp:
Webinar
Lektorite arv:
1
Sihtrühm:
Õppemeetodid:
Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.
Loobumistingimused:
Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.
Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.
Projektijuht:
Oksana Kabrits
Toitlustus:
Ei
* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi