Ehitusstaatika ja tugevusõpetus ning nende olulisus ehituses (4 TP)

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 10.09.2024 Registreerimise lõpp: 10.09.2024 Kestvus: 4 AT Asukoht: Online-koolitus Hind: 239 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 26. maini Soodushind: 159 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Koolitus annab 4 TP (inseneri täiendõppe punkti).

Online-koolitus: Ehitusstaatika ja tugevusõpetus ning nende olulisus ehituses (4 TP)

Ehituskonstruktsioonide kavandamisel on keskmes ehitusstaatika ja tugevusõpetus, mis on igasuguse projekteerimise ja ehitamise aluseks. Koolituse eesmärk on värskendada baasteadmisi, ühendades teooria reaalsete praktiliste näidete ja kogemustega tänapäeva ehitustöödest.

Koolituse läbinu oskab vaadata konstruktsioonide lahendusi uue nurga alt ja parimal juhul välja pakkuda innovaatilisi lahendusi, mis põhinevad koolitusel omandatud teadmistel.

Koolitusele on oodatud ehitusspetsialistid, objektijuhid, projekteerijad, projektijuhid, järelevalveinsenerid, väikeettevõtete juhid ning kõik, kes soovivad oma erialaseid teadmisi täiendada.

Praktilisi teadmisi jagab volitatud insener (tase 8) Tõnu Peipman, kes on muu hulgas ka Eesti Kunstiakadeemia Arhitektuuriosakonna osalise koormusega külalisdotsent ning müürsepa ja puussepa kutseeksamite komisjonide liige.

Hinna sisse kuulub koolituse järelvaatamise võimalus 14 päeva jooksul.

Programm

10.09.2024


09:20 – 09:30

Kogunemine veebikeskkonda

09:30 – 11:00

Ehitusstaatika

  • Jõuvektori nihutamine parralleelselt iseendaga
  • Jõupaar ja konsooli jäik toesõlm
  • Lihttala ja jätkuvtala
  • Paindejäiga jätku tegemine talade liitesse
  • Sarikate ja penniga katuse toereaktsioonid ja sisejõud
  • Raamide arvutusskeemid ja nende erinevused sisejõudude ja läbipainete jaotumisel

11:00 – 11:15

Virgutuspaus

11:15 – 12:45

Tugevusõpetus

  • Ülevaade ristlõigete pinnamomentidest ning vildakpaindest
  • Õhukeseseinaliste ristlõigete (puudutab põhiliselt terasprofiile) nihkejõududest ja väändest, paindekese
  • Nihkepinged painutatud tala horisontaallõikes

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Koolitusele on oodatud ehitusspetsialistid, projektijuhid, objektijuhid, projekteerijad, väikefirmade juhid ja järelevalveinsenerid ja teised antud teemast huvitatud spetsialistid.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng, auditooriumi kaasatus. Koolituse teoreetilist osa ilmestavad praktilised näited ja nende analüüs. Koolituse tulemusi hinnatakse arutelude käigus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus.
Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud. Jätame endale õiguse teha kavas muudatusi.