Eesti Raamatupidajate Konverents: Teejuht 2025. aastaks

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 30.10.2024 Registreerimise lõpp: 28.10.2024 Kestvus: 7 AT Asukoht: Swissôtel, Tornimäe 3 Tallinn Hind: 288 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 31. augustini Soodushind: 198 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti suurim ja pidulikum raamatupidajate konverents „Teejuht“ tuleb taas!

Käesoleval aastal juba 14. korda ning on põhjalik teejuht igale raamatupidajale!

Konverentsilt saab kaasa kõige värskema info järgnevaks, 2025. tööaastaks. Konverents annab ülevaate olulisematest muudatustest, mis mõjutavad raamatupidamist, maksu- ja tööõigust 2025. aastal. Samuti lahatakse aktuaalseid probleeme, et pakkuda vajalikke teadmisi ja kindlust igapäevatöös.

Traditsiooniliselt juhib konverentsipäeva meie klientide suur lemmik Marko Reikop. Ettekannetega esinevad parimad spetsialistid.

Ka sel aastal toimub aasta raamatupidaja valimine. Konkursi eesmärk on väärtustada raamatupidaja tööd ning tunnustada tublimaid. „Aasta Raamatupidaja 2024“ kuulutatakse välja konverentsi toimumise päeval, 30. oktoobril Swissôtel’i konverentsikeskuses.

Konkursi info ja konverentsi programmi avaldame 9. septembril, kuid seni soovitame registreeruda suvehinnaga, vaid 198 €+km! Suvehind kehtib kuni 31. augustini.

Konverentsi pikaajaline koostööpartner on raamatupidamis- ja maksuinfoportaal RMP.geenius.ee.

Eelmisel aastal Hilton Tallinn Park hotellis toimunud konverentsi pildigaleriid saad vaadata SIIT.

Tule osale aasta suurimal ja sisutihedamal raamatupidajate konverentsil!

Advertisement banner

Programm

30.10.2024


Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Konverents

Lektorite arv:

10

Sihtrühm:

Raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtete juhid, ettevõtjad ja kõik teised, kes peavad kursis olema maksumuudatuste ning uute nõuetega raamatupidamises

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 7 AT. Interaktiivne loeng, auditooriumi kaasatus, juhtumite analüüs. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 – 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Veronika Nuutmann

Toitlustus:

Jah

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus ning RMP.geenius.ee jätavad endale õiguse teha kavas muudatusi.