Salvestus: Norra käibemaksuarvestuse praktiline koolitus

Üldinfo

Koolitus toimus: 30.08.2022 Kestvus: 4 AT Hind: 199 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind Soodushind: 109 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Salvestatud koolituse video ostu korral on võimalik seda järele vaadata 14 päeva alates lingi saamise hetkest. Link saadetakse peale arve tasumist.

Salvestus: Norra käibemaksuarvestuse praktiline koolitus

Norras teenust osutades tuleb reeglina arvutada ka Norra käibemaks ning see Norra riigile raporteerida ja maksta. Alates 2022. aasta jaanuarist muutus Norras käibemaksu raporteerimine, kuigi seadus iseenesest ei muutunud. Koolitusel räägime muudatustest ning Norra käibemaksuga seotud teemadest nii praktilisest kui ka teoreetilisest küljest.

Koolituse eesmärk on selgitada muudatusi ning tutvustada käibemaksu kohustuse tekkimisega seotut. Lisaks praktiliselt näidata, kuidas raporteerimine tegelikult käib.

Koolituse läbinu teab muu hulgas, kuidas käib Norra käibemaksuarvestus, tunneb käibemaksu kohuslaseks registreerimise protsessi, oskab arvutada müügilt käibemaksu, tunneb impordi käibemaksu ning pöördkäibemaksu olemust ning teab, kuidas käib käibemaksu tagasi küsimine ostult.

Väärtuslikke teadmisi jagab Norras akrediteeritud raamatupidaja ning AS Aita partner Kristel Finstad.

 

Programm

30.08.2022

Norra käibemaksuarvestus


  • Käibemaksu kohustus
  • Käibemaksu kohuslaseks registreerimineKäibemaksu
  • arvutamine müügilt
  • Impordi käibemaks
  • Käibemaksu tagasi küsimine ostult
  • Pöördkäibemaks
  • Praktilised näited
  • SAF-T fail ja käibemaksu koodid

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Järelvaadatavad

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Koolitust on oodatud kuulama kõik Eesti ettevõtete juhid, projekti- ja finantsjuhid ning raamatupidajad, kes juba tegutsevad või soovivad alustada oma tegevusega Norras. Koolitus on sobilik ka Norra lähetatud või seal töötavatele töötajatele.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Kui Te ei jää teenusega rahule, siis palume tellimusest taganemiseks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist esitada EKKK-le e-kirja teel (info@eestikonverentsikeskus.ee) põhjendusega taotlus, kuhu märgite lisaks Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovite taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Kätlin Susi

Toitlustus:

Ei

* Koolituse autoriõigus kuulub Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskusele. Programmi sisu kopeerimine keelatud.

Konsultatsioonid

Kui teil on küsimusi ja vajate individuaalset konsultatsiooni, valige lektor ja registreeruge konsultatsioonile