BIM mudeli efektiivne kasutamine igapäevases ehituses (2,9 TP)

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 08.04.2021 - 08.04.2021 Registreerimise lõpp: 06.04.2021 Kestvus: Asukoht: Radisson Blu Hotel Olümpia (Liivalaia 33, Tallinn) Hind: 199 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 7. aprillini Soodushind: 149 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

BIM mudeli efektiivne kasutamine igapäevases ehituses (2,9 TP)

Kas piirdud ehituse infomudeli ehk BIM-mudeli kasutamisel vaid mudeli vaatamisega või oskad näha ka mudelis peituvat struktureeritud infot? Ehituse infomudelist moodustab visuaalne pool vaid 20% ning 80% mudelist on info. Kuidas see 80% kasutusele võtta?

Koolituse eesmärk on anda ülevaade BIM-rakendusvõimalustest ja suurendada osaleja valmisolekut valida ja kasutada BIM-i tööriistu.

Koolituse läbinu teab, kuidas mudelis kirjas olevat infot praktikas kiirelt ja täpselt kasutada, milliseid tarkvarasid eelistada ja kuidas orienteeruda erinevates failiformaatides. Lisaks saab sisulise ülevaate reaalsetest tööriistadest ja tarkvaradest, mille abil on praktikas häid tulemusi saavutatud.

Koolitus toimub saalis, kuid soovi korral on võimalik osaleda ka veebis otseülekande vahendusel ning küsida reaalajas esinejatelt küsimusi. Hind on mõlemal juhul sama.

Programm

Registreerumine ja kohv koos suupistega


09:30 - 10:00

BIM mudeli efektiivne kasutamine igapäevases ehituses


10:00 - 11:30

 • Taavi Liiv

  Taavi Liiv

  Ehituse organiseerimise kogemusega digitaalehituse praktik

 • Mudeli efektiivne kasutamine praktikas
 • Kuidas mudelis liikuda?
 • Kuidas võtta mõõte?
 • Kuidas teha lihtsamaid kontrolle?

Toekas kohvipaus


11:30 - 12:00

Koolitus jätkub


12:00 - 13:30

Taavi Liiv
Ehituse organiseerimise kogemusega digitaalehituse praktik

 • Kuidas mudeli kvaliteeti hinnata?
 • Mida küsida projekteerijalt?
 • Mudeli põhine suhtlus. Mudel annab ideaalse ja tasuta võimaluse projekti kommentaare vahetada väga täpselt ja visuaalselt. Õpime kuidas seda kasutada

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Projekteerimise projektijuhid, ehituse projekti- ja objektijuhid, ehituse omanikujärelevalve tegijad, ehitusettevõtete eelarvestajad, allhanke ettevõtete juhid ja teised teemast huvitatud isikud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4,6 AT. Interaktiivne loeng, auditooriumi kaasatus ja praktilised harjutused. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on õppekava läbinud täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.

Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Mari Teppo, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Jah

*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.