Noorte suvekool: FAT rattaretk Kõrvemaa künklikel radadel

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 13.08.2020 - 13.08.2020 Registreerimise lõpp: 02.08.2020 Kestvus: Asukoht: Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus Hind: 80 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind Soodushind: 60 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Nakatame noortele aktiivsete tegevuste nautimist looduses.

Suvekooli esimesel päeval toimub aktiivne ning põnev päev Kõrvemaal. Selleks, et kohe pakkuda elevust, sõidame rongiga Tallinnast Aegviitu, kui lapsel on oma tõukeratas, siis palume selle kaasa võtta, kellel aga pole siis organiseerime puuduolevad tõuksid Aegviidu rongijaama. Sealt liigume koos kergliiklusteed mööda Sportlandi Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskusesse.

Päeva alustuseks kosutame keha vaarika-piparmündi tee ning kohalike pirukatega. Kui oleme uuesti energiat täis laetud, siis ongi aeg teha tutvust ning uurida, mis imeloomad need FAT rattad on ning teha nendega üks korralik metsaretk. Lisaks õpetame selgeks Discolfi põhireeglid ja proovime kätt lasterajal ning et veelgi täpsemalt osata sihtida, siis teeme selgeks ka vibu laskmise. Lisaks eelnevale saab harjutada tasakaalu madalseikluspargis. Kõikide tegevuste juures on Kõrvemaa Matka- ja Spordikeskuse professionaalsed juhendajad ning Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse hoolas järelvalve ;).

Oodatud on aktiivsed lapsed ja noored vanuses 9 – 13. elusaastat.

Noorte suvekooli teiste põnevate päevadega saad tutvuda siin:

14.augustil: Tänavakunstide päev
17. augustil: Teadusdetektiivid laboris – välk, pauk ja planeedimaailm
18.augustil: Seikluslik ellujäämiskursus
19.augustil: Sukeldume NUKU teatri võlumaailma!

Advertisement banner

Programm

Kogunemine


08:00 - 08:15

Sõit rongi ja tõukerattaga Kõrvemaa Matka-ja Spordikeskusesse


08:25 - 10:30

Kosutav hommikuamps


10:30 - 10:45

FAT rattaretk Kõrvemaa maastikul


10:45 - 12:30

FAT ratas on tavalisest maastikurattast märksa laiemate rehvidega, seega saab sõita igasugusel pinnasel ja isegi seal, kus enne tuli kõndida, ratas käekõrval. Seda nii lahtisel liival kui ka poristel metsateedel. See on kogemust väärt!

Maitsev lõunasöök kohalikelt kokkadelt


12:30 - 13:00

Õpime mängima Dsicolfi


13:00 - 14:30

Discgolf on üks parimaid tervisespordi viise. Seda on võimalik mängida igas vanuses ning hea algus sportlikule eluviisile. Kuna discgolfi on lihtne õppida, siis saavad kõik osaleda. Discgolfi saab mängida nii ajaveetmise vormis ja loodust nautides, kui ka tõsise spordina ja võisteldes.

Magusa ampsu paus


14:30 - 14:45

Vibulaskmine ning madalseikluspargis tasakaalu harjutamine


14:45 - 16:15

Viburada koosneb avarast harjutusalast ning 8-st laskmiskohast. Põnevust lisavad erikõrgustele suunatud laskmiskohad, üle oja laskmine… Märklaudadeks on ka loomakujundid, et saada ettekujutust Robin Hood’i jahikäigust.

Madalseikluspark asub maapinnast ligikaudu 1m kõrgusel. Rajad koosnevad mitmetest erinevatest ”väljakutsetest”– võrk- ja laudsillad, erinevad kiiged jm.

Päeva lõpetamine ning sõit Tallinnasse


16:15 - 17:30

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Saalikoolitus

Lektorite arv:

7

Sihtrühm:

Aktiivsed lapsed ja noored vanuses 9 - 13. elusaastat. Soovitav pikkus 140 cm FAT rattaga sõitmiseks.

Õppemeetodid:

Aktiivne ja praktiline tegevus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva. Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Mari Teppo

Toitlustus:

Jah