Kuidas hiina meditsiini abil vaimset tervist toetada?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 30.09.2022 - 30.09.2022 Registreerimise lõpp: 29.09.2022 Kestvus: Asukoht: Online-koolitus Hind: 219 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib soodushind kuni 29. septembrini Soodushind: 159 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Kuidas hiina meditsiini abil vaimset tervist toetada?

Oleme ühiskondlikus ja individuaalses arengus jõudnud etappi, kus erinevate soovide, tahtmiste ja „vajaduste“ rahuldamiseks vajame aina rohkem ressursse – loodusvarad, energia, raha, aeg jne. Sellel kõigel on mõju ka meie tervisele, nii füüsilisele, kui vaimsele tervisele.

Hiina meditsiinis on ütlus: „ Siia maailma sündides kingitakse meile kolm kalliskivi – Shen, Qi ja Jing ehk Vaim (psüühika), Energia ja Essents (füüsilise keha alus)“. Kui me nende kalliskivide eest hoolitseme, siis on meil särav Vaim ning terve ja energiast tulvil keha.

Koolituse eesmärk on anda praktilisi juhiseid, mida teha ja kuidas käituda, et tänapäeva ahvatlusi, stressi ja pingeid täis igapäevaelus jääda terveks nii füüsiliselt, kui vaimselt.

Praktilisi teadmisi jagab arst, Tervisealkeemia asutaja ja hiina meditsiini arst Rene Bürkland.

Advertisement banner

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:45 - 10:00

Kuidas hiina meditsiini abil vaimset tervist toetada?


10:00 - 11:30

  • Psüühika ja emotsioonide seosest füüsilise keha ja organsüsteemidega hiina meditsiini seisukohast
  • Sümptomid ja märgid, mida organism annab, kui hakkab liigse emotsionaalse pinge tõttu tasakaalust välja minema

Virgutuspaus


11:30 - 11:45

Koolitus jätkub


11:45 - 13:15

Rene Bürkland
Hiina Meditsiini Keskus, hiina meditsiini arst

  • Meetodid ja tööriistad, mille abil ise nii vaimne, kui füüsiline tasakaal uuesti paika saada

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtte ja asutuse juhid, keskastmejuhid, personalijuhid, -spetsialistid, väikettevõtete juhid ja kõik teised tugevat vaimset ja füüsilist tervist hindavad inimesed.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 4 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Mari Teppo, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Ei

* Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi