Seminar: Uus kohustus – isikuandmete töötlemise toimingute register

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 17.05.2018 - 17.05.2018 Registreerimise lõpp: 15.05.2018 Kestvus: Asukoht: Park Inn by Radisson Meriton Tallinn (Toompuiestee 27) Hind: 149 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Alates 25. maist muutub kohustuslikuks isikuandmete töötlemise toimingute registri pidamine. Registreerimiskohustus laieneb enamusele isikuandmete töötlejatele, näiteks kõikidele tööandjatele, avalikule sektorile, kliendiandmete töötlejatele ning otseturunduse saatjatele.

Seminari eesmärk on anda põhjalikud teadmised, kuidas luua ja hallata uut isikuandmete töötlemise toimingute registrit. Millisel kujul see olema peab?

Seminaripäeva läbinu teab, kuidas toimub isikuandmete töötlemise toimingute registreerimine isikuandmete kaitse seaduse valguses.

Vajaliku hommikuseminari viib läbi Kärt Salumaa, kes on jurist ja andmekaitseekspert. Kärt on ka üks GDPRi riigisisesesse õigusesse rakendamise kontseptsiooni autoritest.

Programm

Registreerimine ja hommikukohv koos suupistetega


09:40 - 10:00

Uus kohustus - isikuandmete töötlemise toimingute register


10:00 - 11:30

  • Mis on isikuandmete töötlemise toimingute register ja mis on isikuandmete töötlemise toimingute registreerimine GDPR valguses?
  • Kellel lasub kohustus isikuandmete töötlemise toiminguid registreerida?
  • Millist teavet peavad registreeritud kanded sisaldama?
  • Muu teave seoses isikuandmete toimingute registreerimisega

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Seminar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtete ja organisatsioonide juhid, keskastmejuhid, juristid ning kõik teised teemast huvitatud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 2 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus, juhtumi analüüs.

Loobumistingimused:

Kirjalikul teavitamisel 100% maksumusest kuni 25.04.2018; 50% maksumusest ajavahemikus 26.04 – 09.05.2018. Kui loobutakse hiljem kui 09.05.2018,  osavõtutasu ei tagastata ning arve kuulub tasumisele.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Piret Lauk, koolituste ja konverentside projektijuht

Toitlustus:

Jah

*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.