Milleks tuleb majanduses valmis olla 2020. teisel poolaastal?

Üldinfo

Toimumise kuupäev: 29.05.2020 - 29.05.2020 Registreerimise lõpp: 27.05.2020 Kestvus: Asukoht: Online-koolitus Hind: 79 € + km
Meie sooduspakkumistega liitujatele kehtib kuni 28. maini soodushind Soodushind: 59 € + km
LIITU SOODUSPAKKUMISTEGA -30%

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Kõige negatiivsem ning kõige tõenäolisem stsenaarium majanduses 2020. a II poolaastal.

Majanduses on praegu erakordselt ärevad ajad –riigid ja keskpangad üle maailma on hoogsalt käima lükanud kriisiplaanid ning rahatrükimasinatele puhkust ei anta.
Seisatatud on tootmisi ning paljudes valdkondades on äritegevus hetkel võimatu. Puutumata ei jää sellest kriisist keegi. Kuidas see kõik ettevõtlust tulevikus mõjutama hakkab?

Koolituse eesmärk on anda majandusanalüütiku vaade tulevikule – mida oodata, mida karta, kus võimalusi märgata, milliseid märke jälgida, et teha oma äris segasel ajal õigeid valikuid jpm.

Koolituse läbinu teab, millega arvestada tehes 2020 teise poolaasta plaane ja millised majanduse võimalikud stsenaariumid.

Praktilisi teadmisi jagab ja osalejate küsimustele vastab majandusekspert ja SEB privaatpanganduse strateeg Peeter Koppel.

Advertisement banner

Programm

Kogunemine veebikeskkonda


09:55 - 10:00

Kõige negatiivsem ning kõige tõenäolisem stsenaarium majanduses 2020. a II poolaastal


10:00 - 11:00

  • Optimistlik stsenaarium – majanduse U kujuline taastumine.
  • Pessimistlik stsenaarium – harjumuspärane elu ei taastugi ning saabub Suur(im) Depressioon
  • Pikem vaade – kuhu hiiglaslikud eelarvedefitsiidid ja ohjeldamatu rahatrükk tavaliselt viinud on?

Õppekorralduse alused

Sündmuse tüüp:

Webinar

Lektorite arv:

1

Sihtrühm:

Ettevõtjad, omanikud, finantsjuhid, tegevjuhid ja kõik teised teemast huvitatud isikud.

Õppemeetodid:

Õppe kestvus 1,33 AT. Interaktiivne loeng. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.

Loobumistingimused:

Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient EKKKle e-kirja teel taotluse (info@eestikonverentsikeskus.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Osavõtutasu ei tagastata vääramatu jõu korral, kui Sündmuse korraldamine ei ole vääramatu jõu tõttu võimalik. Vääramatu jõud ehk force majeure on ettearvamatu asjaolu, mis ei sõltu kokkulepet sõlmivate poolte tahtest, mida ei saanud pooled mõjutada ega ära hoida ja mis ei võimalda täita kokkuleppejärgseid kohustusi.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Projektijuht:

Mari Teppo, sündmuste produtsent

Toitlustus:

Ei

*Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.